Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet evet bencede yap senin yerine ben heyacanlandim karnim filan agramaya bashladi gercekten
Oo sendede var kızzz benden demesi:) kız ben adet oldgmda kesin devam eder bilyrm başma gelmişti eğer bgn olmazsam vardr umut çünkü adet olursam akşamına kadar kesin koyu olur canm:)inş vardr

Ya Rabbim burada bulunan bütün arkadaşlarıma ve buranın dışında ki senden ellerini sana açmış evlat isteyen bütün kullarına hayırlı sağlıklı imanlı evlatlar nasip et bizim boynumuzu evlat hasreti ile bükme yuvalarımıza salih ve saliha evlatlar nasip et Ey Rabbim senki Yakup as ma önce evlat hasreti çektirip sonra evladını sultan yapıp gönderip yüzünü güldürdün sen ki Zekeriya as ma Hz Yahyayı gönderdin sen ki Hz Meryeme nasip ettin biz kullarında istiyor Ya Rab istiyor ya Rab istiyor ya Rab sen ol de olsun Rabbim sen ol de olsun Rabbim inşallah inşallah inşallah dilimize kabul etceğin dualar nasip et amin amin amin

Oo sendede var kızzz benden demesi:) kız ben adet oldgmda kesin devam eder bilyrm başma gelmişti eğer bgn olmazsam vardr umut çünkü adet olursam akşamına kadar kesin koyu olur canm:)inş vardr
Sagl birtanem iyiki varsınız ama hep sen destek oldun iyiki tanşmşz
InshAllah kuzum vardir inshAllah)))))evet yaa benide bekliyor o gunler:))))sende bana cok destek oluyorsun kalben soyluyorum gercekten iyiki tanishmishiz:)))hadi cik burdan git al hemen

Ayy inşallah dediğin gibi olur inşallah önce sen güzel haberi verirsn sonra ben ve herkes bu ay güzel haberle gelir buraya :)

Amin amin Amin kuzum kotu oldum kiz dun bende ayni bu dualari okumushdum ayni bu Hzlerin adini cekmishtim:)Allah gonlumuze gore versin(((

Amin amin Amin kuzum kotu oldum kiz dun bende ayni bu dualari okumushdum ayni bu Hzlerin adini cekmishtim:)Allah gonlumuze gore versin(((
Kalbimiz birmiş bitanem inşallah Rabbim kapısında ki bizleri geri çevirmez duayı çokça eden kullarını severmiş ve kabul edermiş inşallah bizimkinide kabul eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…