Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim guzel arkadashimmmm sinirleniyorum ama orda olsaydim doverdim seni bi guzelce:sinirli:kuzum sen yarina kadar sabr et sabah ilk idrarinla test yap tamammi???????benim burda cok arkadashim oldu hamile olup sharil sharil adet olanlar delimisin sen biraz leke deymish bu kendi olduruyor orda:sopa:
Ayy ne bilim bu ay istyrdm cidden inş tutunuyrdk dikkat edyrm ama görymsn şansı senle tam konştk açık renkte kan geldi:)

Ayy ne bilim bu ay istyrdm cidden inş tutunuyrdk dikkat edyrm ama görymsn şansı senle tam konştk açık renkte kan geldi:)
Evet yaaaa cunku cok kafana takdin ondan:sinirli:insan beynine saliyorki bu boyledir bende hanileyken 2dakikadan bir tuaelete gidiyordumki bakiyim belki bendede leke deymishdir neden cunki burda bir hamile yazmishdiki 2aylik hamileyim leke deydi ve dushuk yaptim 1 gece kecti o kadar kafama takmishtimko 1gunden sonra bende onun gibi oldum:sinirli:onun icin kafana takma kim ne diyirso desin:KK200:

bir de erken gebelik alsana yarin sabah ilk idrarka yaparsin. ben erken gebelik testlerinin kaset testlere gore daha hassas oldugunu dusunuyorum o yuzden guveniyorum
Bende erken gebelik testine guveniyorum fotografinida atmishtim buraya:)))normal testler vakit gecince 2ci cizgi reng aliyor erken gebelik testinise 1gun hatta 2 gun diyim kaldi bembeyaz hicbishey cikmadi:KK70:

Ci
Evet yaaaa cunku cok kafana takdin ondan:sinirli:insan beynine saliyorki bu boyledir bende hanileyken 2dakikadan bir tuaelete gidiyordumki bakiyim belki bendede leke deymishdir neden cunki burda bir hamile yazmishdiki 2aylik hamileyim leke deydi ve dushuk yaptim 1 gece kecti o kadar kafama takmishtimko 1gunden sonra bende onun gibi oldum:sinirli:onun icin kafana takma kim ne diyirso desin:KK200:

Cdddmsn canm ya cok üzüldm Allah korusun ya yok takmyrm kafama uzanyrm rabbim korusun meleklermizi canm

minik_prince minik_prince kuzummm seninde 10 nisandi dimi sende belirti bişeey var mı ben sanki adet olcam kasıklarım çok ağrıyor :KK43:
Kuzum bende 9 nisanin :))) hicbishey bilmiyorum kafam cok karishik ben psikoloji kendi vucuduma belirtiler soka biliyorum die hicbisheye dikkat etmiyorum:)))zaten umutumda yok))))sen kasik agrilarina kafayi takma ben ilk gebeliyimde adet agrisi bigi agri cekmishtim 6-5 gun kala 2-3gun adet sancisi cektim:))))))onun icin iyi dushun sen:)))

X