Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben hemen alinip kiriliyorum yaa benim esim cocu icin asiri hevesli degil kaldi ki yasi benden de buyuk olur nasilsa mantiginda kendisi. Etrafimda 1yila yakindir olnayan arkadadlarimi anlattigimda bisey olmaz olursun duuncesi sahip. O yuzden kiriliyo hvesim benimde hemen
Benimkide ilk gebelikte cok heyecanli cok istekli)))ama shimdi cok istemesine ragmen bana soyluyorki bana qrafiknen olalim soyleme ben sevmiyorum oyle sheyler bende ona hrp derim he he bekle sen leylek getirip cocugu kapimiza birakacak))))aslinda bu ay benim istediyim gunlerde calishdik ama shimdide istiyorum adete kadar o hem korkuyorum hemde yorgunluk bende sinirleniyorum)))

Şimdi anlamadm beynm dırdu hamilelik var mıdır cnm gögüs ucumı sıktıgımda ağryr
Ama ben cok ağlamak istyrm ya :KK43: berbat haldeym şuan
Benim guzel arkadashimmmm sinirleniyorum ama orda olsaydim doverdim seni bi guzelce:sinirli:kuzum sen yarina kadar sabr et sabah ilk idrarinla test yap tamammi???????benim burda cok arkadashim oldu hamile olup sharil sharil adet olanlar delimisin sen biraz leke deymish bu kendi olduruyor orda:sopa:

Bi dua var sürekli okuyorum
"Rabbi hebli min ledünke zürriyeten tayyibaten inneke semiudduai"
Sizde okuyun isterseniz :))
Evet bende bekliyorum. Aslında öncesinde bi test yapmak istemiştim ama beklemek daha doğru gibi geldi sürekli test yapmıyımm diye :))
Okurum canim:)))))) bekle bende bekliyorum:))))

Screenshot_2018-04-02-14-44-58.png
kizlarr bi bakarmisiniz @aysh3n arkadashimizin testi adeti 5-7nisan ....benve sabah ilk idrariyla testi tekrarlasin degilmi???

X