Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Saol kuzumm teşekkür ederim çok hepimiz içim :KK66:
Ben elimde ki yasmin bitince bırakıcam tüplerde sorun çıkmadığı için. Ve femara kullanıcam. Hangi gün yumurtanın oluştuğunu öğrenmek içinde ovulasyon testi aldım ama sadece 5 tane bulabildim koca memlekette. Nasıl kullanıcağımı bilmiyorum testleri. Femaraya doktor adetin 5.günü başla demişti ne yapsam yardımcı olabilir misin bir bilgin var mı

Ben elimde ki yasmin bitince bırakıcam tüplerde sorun çıkmadığı için. Ve femara kullanıcam. Hangi gün yumurtanın oluştuğunu öğrenmek içinde ovulasyon testi aldım ama sadece 5 tane bulabildim koca memlekette. Nasıl kullanıcağımı bilmiyorum testleri. Femaraya doktor adetin 5.günü başla demişti ne yapsam yardımcı olabilir misin bir bilgin var mı
valla benim dktorum femarayı 3.gün kullandırmaya başladı öyle söyleyeyim sana ... şükür ki tüplerde sıkıntı olmamış kuzu ovulasyon testi bende hiç kullanmadım o yüzden bilgim yok benimde tam anlamıyla doktor kontrolünde genelde takip yapıldı ama şöyle söyleyeyim 12.günümde istediği büyüklüğe gelmişti iki yumurtam ve çatlatma iğnesini vurmuştu doktor öyle dediyse vardır bir bildiği die ddüşünüyorum istersen tekrar danış bir doktora olmadı takibe alsın seni bilmiyorm tercihin ne olur ama ...
yada 5 günü pik günlerde dene istersen 12 13 14 15 şeklinde ilerlemeye çalış nasılsa 5 tane var ise ona göre idare et hehehehehhe :) kıtlığa girmiş demek memleket :KK70:

valla benim dktorum femarayı 3.gün kullandırmaya başladı öyle söyleyeyim sana ... şükür ki tüplerde sıkıntı olmamış kuzu ovulasyon testi bende hiç kullanmadım o yüzden bilgim yok benimde tam anlamıyla doktor kontrolünde genelde takip yapıldı ama şöyle söyleyeyim 12.günümde istediği büyüklüğe gelmişti iki yumurtam ve çatlatma iğnesini vurmuştu doktor öyle dediyse vardır bir bildiği die ddüşünüyorum istersen tekrar danış bir doktora olmadı takibe alsın seni bilmiyorm tercihin ne olur ama ...
yada 5 günü pik günlerde dene istersen 12 13 14 15 şeklinde ilerlemeye çalış nasılsa 5 tane var ise ona göre idare et hehehehehhe :) kıtlığa girmiş demek memleket :KK70:
Bende geçen sefer kullandığımda adet bile olmamıştım 3 ay. Herhangi bir günde başladım bakalım bu sefer ne yaparım. 6 eczaneye baktım birinde beşli tek kutu vardı hemen aldım başkada bulamadım. Dediğin gibi yapayım o zaman hayırlısı olsun :/ yasmin i 3 ay kullan demesi galiba en az üç ay kullanılıyor ya ondan. Ama bir sorun yokken de beklemeye gerek yok. Smear alındı ,hsg çekildi , vajinal ultrason yapıldı, genetik testler içinde kan verdik. Sonuçları bekliyoruz zaten ben adet oldum bitti yumurtladım deyinceye kadar sonuçlarda çıkar

Benim doktorda 5. Gün başla dedi

Bende geçen sefer kullandığımda adet bile olmamıştım 3 ay. Herhangi bir günde başladım bakalım bu sefer ne yaparım. 6 eczaneye baktım birinde beşli tek kutu vardı hemen aldım başkada bulamadım. Dediğin gibi yapayım o zaman hayırlısı olsun :/ yasmin i 3 ay kullan demesi galiba en az üç ay kullanılıyor ya ondan. Ama bir sorun yokken de beklemeye gerek yok. Smear alındı ,hsg çekildi , vajinal ultrason yapıldı, genetik testler içinde kan verdik. Sonuçları bekliyoruz zaten ben adet oldum bitti yumurtladım deyinceye kadar sonuçlarda çıkar
Aynen kafanı rahat tut ondan olmuyor keza ... artık öyle düşünüyorum kurmaktan kafamız rahatlamıyor ...

Merhaba:KK200:Nisana:anneadayı: isteyenler bir yerde bekliyelim:emir_bebek::anne:her kes bat gununu yazsin:süslü:inshAllah bu ay mucizelerimizi Allah gonderecekdir:dua::KK56:
Not: bat tarihini eklemek isteyen hamish adaylarimiz :KK200: ve hamish kalan anne adaylarimiz:anneadayı:beni etiketliyerek bildirim isteklerini gondermenizi rica ediyorum:KK66:
minik_prince minik_prince yazarak beni etiketleyin:KK5:
ANNE adaylarimiz:anne:
@Repse :anneadayı::dua::anne:
Hamish adaylarimizin batlari:KK200:
@Nurbanu34 1 mayis:dua:
@ymrsis 1 mayis:dua:
Kara_gozlum Kara_gozlum 2 mayis:dua::duduk:
@Misalllmm 2 nisan:dua:
@mesrefff 2 mayis:dua:
@miss flower 3 mayis:dua:
@glycl06 4 haziran:dua:
@chloen 4 mayis:dua:
@busu35 4 mayis:dua:
@gzlgln 5 haziran:dua:
@Buecriy 5 mayis:dua:
@aysh3n 5 mayis:dua:
@teacheralla 5 mayis:dua:
@SedaGretchen 5 mayis:dua:
@Ayca2533 5 mayis:dua:
@Neic 6 mayis:dua:
@Bellabells 6 mayis:dua:
@Bayanaztech 6 nisan:dua:
@Svltr 6 mayis:dua:
@Asiyemmm2121 6 mayis:dua:
@Mirketcik 6 mayis:dua:
@vals_dancer 7 haziran:dua:
@Platonikbaby 7 mayis:dua:
@fitmus 7 nisan:dua:
@Denizliche 8 haziran:dua:
@bsebse 8 mayis:dua:
@Hoplar 8 mayis:dua:
@ttyesilelma 8 mayis:dua:
@Merrrvee 8 mayis:dua:
minik_prince minik_prince 9 mayis:dua:
@Papatyamaviss 9 mayis:dua:
@Noona_noona 9 mayis:dua:
@nejlaa 86 9 nisan:dua:
@OzgeAdl 9 nisan:dua:
@Naz213 9 nisan:dua:
@ozgeozturk 10 mayis:dua:
@heytbengeldim 10 mayis:dua:
@Minkkalpp 10 nisan:dua:
@Umutvar123 11 mayis:dua:
@Papatya gul 11 nisan:dua:
@morcivertkedi 12 mayis:dua:
@Solin44 12 mayis:dua:
@semiks 12 mayis:dua:
@Birprensess 13 mayis:dua:
@pembehayaller06 13 mayis:dua:
@Seda 02 13 mayis:dua:
@Judy_K 13 nisan:dua:
@Yarenimm7914 13 nisan:dua:
@hande_aks 13 nisan:dua:
@Asdfnm 13 mayis:dua:
@FUNDAYAMAN 13 nisan:dua:
@meva888 14 mayis:dua:
@Ayseee1987 14 mayis:dua:
@swelllady 14 mayis:dua:
@srplmtmtk 14 nisan:dua:
@aysnrdmrc 14 nisan:dua:
@Moon1224 14 nisan:dua::duduk:
@hatice8679 14 nisan:dua:
@Alya_sura88 15 mayis:dua:
@kubra5505 15 nisan:dua:
@ddenizyildizii 15 nisan:dua::duduk:
@ela basak 16 mayis:dua:
@mf.aysegul 17 mayis:dua:
@pelinimben 17 haziran:dua:
@Sugargirl0104 17 nisan:dua:
@Liya90 18 mayis:dua:
@saribaykus 18 nisan:dua:
@Missly 18 mart:dua:
@yvz13 19 mayis:dua:
@Cherrygum 19 mayis​
@pinkglove 19 nisan:dua::duduk:
@Mermaid6734 19 nisan:dua:
E Eslasaydam 21 mayis:dua:
@4body1soul 21mayis:dua:
@Sevdalikelebek 21 nisan:dua::duduk:
@Aayyssnnrr 21 nisan:dua:
@bajka 23 mayis:dua:
@Melegimiz89 23 mayis​
@Sevgilipitircik 24 mayis:dua:
@Nurlana14 24 mayis:dua:
@Ece_ce 24 nisan:dua:
@-Syma- 25 mayis:dua:
@yasam33 25 nisan:dua::duduk:
@Blueangel34 25 nisan:dua:
@Havinn63 26 nisan:dua:
@Rachaelll 26 nisan:dua::duduk:
@AnGeL3432 27 mayis:dua:
@padilican 27 mart:dua:
@tuana05 27 nisan:dua:
@Katrina_ 27 nisan:dua:
@gzmdncr33 27 nisan:dua:
@jusane 28 mayis:dua:
@Duru zhl 29 mayis:dua:
@Afiyetle 29 nisan:dua:
@derinbirtutku 29 nisan:dua:
@acem55 30 mart:dua:

minik_prince minik_prince 10 mayıs benide ekler misin canım

Merhaba:KK200:Nisana:anneadayı: isteyenler bir yerde bekliyelim:emir_bebek::anne:her kes bat gununu yazsin:süslü:inshAllah bu ay mucizelerimizi Allah gonderecekdir:dua::KK56:
Not: bat tarihini eklemek isteyen hamish adaylarimiz :KK200: ve hamish kalan anne adaylarimiz:anneadayı:beni etiketliyerek bildirim isteklerini gondermenizi rica ediyorum:KK66:
minik_prince minik_prince yazarak beni etiketleyin:KK5:
ANNE adaylarimiz:anne:
@Repse :anneadayı::dua::anne:
Hamish adaylarimizin batlari:KK200:
@Nurbanu34 1 mayis:dua:
@ymrsis 1 mayis:dua:
Kara_gozlum Kara_gozlum 2 mayis:dua::duduk:
@Misalllmm 2 nisan:dua:
@mesrefff 2 mayis:dua:
@miss flower 3 mayis:dua:
@glycl06 4 haziran:dua:
@chloen 4 mayis:dua:
@busu35 4 mayis:dua:
@gzlgln 5 haziran:dua:
@Buecriy 5 mayis:dua:
@aysh3n 5 mayis:dua:
@teacheralla 5 mayis:dua:
@SedaGretchen 5 mayis:dua:
@Ayca2533 5 mayis:dua:
@Neic 6 mayis:dua:
@Bellabells 6 mayis:dua:
@Bayanaztech 6 nisan:dua:
@Svltr 6 mayis:dua:
@Asiyemmm2121 6 mayis:dua:
@Mirketcik 6 mayis:dua:
@vals_dancer 7 haziran:dua:
@Platonikbaby 7 mayis:dua:
@fitmus 7 nisan:dua:
@Denizliche 8 haziran:dua:
@bsebse 8 mayis:dua:
@Hoplar 8 mayis:dua:
@ttyesilelma 8 mayis:dua:
@Merrrvee 8 mayis:dua:
minik_prince minik_prince 9 mayis:dua:
@Papatyamaviss 9 mayis:dua:
@Noona_noona 9 mayis:dua:
@nejlaa 86 9 nisan:dua:
@OzgeAdl 9 nisan:dua:
@Naz213 9 nisan:dua:
@ozgeozturk 10 mayis:dua:
@heytbengeldim 10 mayis:dua:
@Minkkalpp 10 nisan:dua:
@Umutvar123 11 mayis:dua:
@Papatya gul 11 nisan:dua:
@morcivertkedi 12 mayis:dua:
@Solin44 12 mayis:dua:
@semiks 12 mayis:dua:
@Birprensess 13 mayis:dua:
@pembehayaller06 13 mayis:dua:
@Seda 02 13 mayis:dua:
@Judy_K 13 nisan:dua:
@Yarenimm7914 13 nisan:dua:
@hande_aks 13 nisan:dua:
@Asdfnm 13 mayis:dua:
@FUNDAYAMAN 13 nisan:dua:
@meva888 14 mayis:dua:
@Ayseee1987 14 mayis:dua:
@swelllady 14 mayis:dua:
@srplmtmtk 14 nisan:dua:
@aysnrdmrc 14 nisan:dua:
@Moon1224 14 nisan:dua::duduk:
@hatice8679 14 nisan:dua:
@Alya_sura88 15 mayis:dua:
@kubra5505 15 nisan:dua:
@ddenizyildizii 15 nisan:dua::duduk:
@ela basak 16 mayis:dua:
@mf.aysegul 17 mayis:dua:
@pelinimben 17 haziran:dua:
@Sugargirl0104 17 nisan:dua:
@Liya90 18 mayis:dua:
@saribaykus 18 nisan:dua:
@Missly 18 mart:dua:
@yvz13 19 mayis:dua:
@Cherrygum 19 mayis​
@pinkglove 19 nisan:dua::duduk:
@Mermaid6734 19 nisan:dua:
E Eslasaydam 21 mayis:dua:
@4body1soul 21mayis:dua:
@Sevdalikelebek 21 nisan:dua::duduk:
@Aayyssnnrr 21 nisan:dua:
@bajka 23 mayis:dua:
@Melegimiz89 23 mayis​
@Sevgilipitircik 24 mayis:dua:
@Nurlana14 24 mayis:dua:
@Ece_ce 24 nisan:dua:
@-Syma- 25 mayis:dua:
@yasam33 25 nisan:dua::duduk:
@Blueangel34 25 nisan:dua:
@Havinn63 26 nisan:dua:
@Rachaelll 26 nisan:dua::duduk:
@AnGeL3432 27 mayis:dua:
@padilican 27 mart:dua:
@tuana05 27 nisan:dua:
@Katrina_ 27 nisan:dua:
@gzmdncr33 27 nisan:dua:
@jusane 28 mayis:dua:
@Duru zhl 29 mayis:dua:
@Afiyetle 29 nisan:dua:
@derinbirtutku 29 nisan:dua:
@acem55 30 mart:dua:

Canimm 19haziran bat olucak suan adetliyim

Hayirli ugurlu olsun sizler icin kizlar😍😍😍inshAllah bu aylar size dusher bu konumu gecen sene acmishtim cogu kishi hamile kaldi burda shimdi cogunun kucagi bebekli Allah sizede nasip etsin🙏❤❤❤❤bende anneyim 4 aylik oglum var 😊
Insaallah bitanem 2defa aşılama oldum tutmadi bu ay ara vericem kurlere baslivam insaallah

Arkadaslar Merhaba! Yardimci olabilirmisiniz acaba? Sat 27.04 Nisan genelde 4 gun surer 5 gun artik gelmez.Mayisin 9 11 12 13 14 15 16 yumurtlama donemimde esimle birlikte olduk cocuk sahibi olmak istiyoruz Allahin izniyle. Sorum bu, dunden beri yani adetime 10 gun kala kahverengi lekelenmem var ve cok s1k idrara cikiyorum.Acaba hamile olabilirmiyim bu kadar erken dollenme olup kahverengi yerlesme kanamasi olabilirmi?

Hayirli ugurlu olsun sizler icin kizlar😍😍😍inshAllah bu aylar size dusher bu konumu gecen sene acmishtim cogu kishi hamile kaldi burda shimdi cogunun kucagi bebekli Allah sizede nasip etsin🙏❤❤❤❤bende anneyim 4 aylik oglum var 😊
Amin canm canm Allah razi olsun hadi bakalm hepimiz icin hayrlisi olsun beklemedeyiz simdilik :) 🙏💗

Arkadaslar Merhaba! Yardimci olabilirmisiniz acaba? Sat 27.04 Nisan genelde 4 gun surer 5 gun artik gelmez.Mayisin 9 11 12 13 14 15 16 yumurtlama donemimde esimle birlikte olduk cocuk sahibi olmak istiyoruz Allahin izniyle. Sorum bu, dunden beri yani adetime 10 gun kala kahverengi lekelenmem var ve cok s1k idrara cikiyorum.Acaba hamile olabilirmiyim bu kadar erken dollenme olup kahverengi yerlesme kanamasi olabilirmi?
Bu konumda senin bashina gelen gibi cogu kishinin bashina geldi ve shimdi anneler inshAllah sende onlarda olursin🙏

Kizlar meraba ben yeniyim gecen ay adetin 3 gunuyle birlikte klomen kullandim ilk kontrolde solda 1 yumurta 2. Kontrolde solda 1 sagda 2 yumurtam gelismisti ignesiz bu ayin 8 inde catladi cok sancim oldu normal dedi doktor catladiktan 12 13 gun sonra adet gorulurmus bugun 12. Gunum halen olmadim ama bel ve kasık agrim var 23 nisanda adet gordum bu ayin 22 si gibi olmam mi gerekiyor doktor 27 si dedi test yapsam bellu olur mu ilk klomen kullanisim daha once kurtaj oldum 3 aylikken kalbi durmustu ondan sonra hamile kalamadim 7 ay oldu

X