Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok ben senden önce düşürdüm kuzum İşte o zamandan anımsıyorum seni yazdıklarını üzülme sıkıntı yok 2 düşüğüm var benim kan pıhtılaşması çıktı tahlillerimde o Yüzden olmadı nasip değilmiş hayırlısı ne zaman ise o zaman olsun diorum ben hepimize
İnşaallah en kısa zamanda gelir bebişin ama senin hamile kaldığını anlar anlamaz doktora koşup sulandırıcı ığne alman lazım.biliyorsun demi

Aminn canım. Bu ay radrasyon aldın o yüzden korun dedi. Senin adına da sevindim inşallah en kısa zamanda gelir bebişlerimiz :KK66:
En merak ettiğim soru şu iğne olduktan sonra regl ne zaman gelir kuzu fikrin varmı benim iğne sonrası ultrasonda çatladığını gördü doktor Yani geç çatlamadı sanırım ama bilmiyorum İşte bilgin varmı acep

Ya sorma kuzum bildiğin gibi yaşıyoruz çok şükür :KK66: aynen çhook sıcak kuşum evden çıkasım yok o derece :) sen iyisin demi neler yaptın bakayım doktor falan ne durumdasın
Aynen bende oyleyim yaaaa://////doktor falan hershey yolunda cok shukur dahada gitmiyorum doktora ne zaman istesen kal diyo bizde genelde yazda korunuyoruz ayipdir soylemesi:-) yoksa eve yapishib kalacagiz:)))

Aynen bende oyleyim yaaaa://////doktor falan hershey yolunda cok shukur dahada gitmiyorum doktora ne zaman istesen kal diyo bizde genelde yazda korunuyoruz ayipdir soylemesi:-) yoksa eve yapishib kalacagiz:)))
Ay sıcakta çekilmiyor zati :))) iyi yapıyorsun kuzum aman iyi olsun herşey ne güzel geldiğini görmek yok olma yine bak :)

En merak ettiğim soru şu iğne olduktan sonra regl ne zaman gelir kuzu fikrin varmı benim iğne sonrası ultrasonda çatladığını gördü doktor Yani geç çatlamadı sanırım ama bilmiyorum İşte bilgin varmı acep
Canım doktor çatlamış dedikten sonraki 14. günde adetinin gelmesi lazım. Benim ilkinde 18. günde, ikincide 17. günde geldi. Test yaptınmı sen?

Canım doktor çatlamış dedikten sonraki 14. günde adetinin gelmesi lazım. Benim ilkinde 18. günde, ikincide 17. günde geldi. Test yaptınmı sen?
Yok bugün 15.günüm kuzu gibi bekliyorum bu ay 12.gnümde iğne vuruldum İşte şuan iğneden sonra 15.gün ilk iğne vurulduğumda 15.gün gelmişti ama çatlatma iğnem 14.gün vurulmuştu bu sefer erken vuruldum ya kafam karıştı kuzum

Yok bugün 15.günüm kuzu gibi bekliyorum bu ay 12.gnümde iğne vuruldum İşte şuan iğneden sonra 15.gün ilk iğne vurulduğumda 15.gün gelmişti ama çatlatma iğnem 14.gün vurulmuştu bu sefer erken vuruldum ya kafam karıştı kuzum
Sen günü değil çarşamayı baz al bence :) tabi inşallahhh hiç gelmez :KK66:

Eğer hamile değilseniz 15. Gün geliyor bende öyle olmuştu

ümidimizi asla yitirmeyin bana hep rahat bırak kafanı dediler de inanmadım rahatlayıp ilacıda kullanınca oldu. hatta o kadar boşvermiştim ki onca belirtiye rağmen test bile yapmadım. yeter ki inan. sen 5 ay diyorsun bak bizim 38. ayda oldu. pkolu olduğumu bildiğim için hiç korunmadık. Allah kimseye aratmasın neler çektik neler . ama inanıyorum bir kere veren Allah bir daha verir inşaallah
İnşallah canım yaa allah sağlıklı büyütmeyi nasip etsin

kürtajdan sonra doktor 6 ay dediğinde başımdan aşağı kaynar su dökülmüş gibi oldum. nasıl geçecek dedim . çok dua ettim ve bak 4 aya indi ve şu anda 1.5 ay kaldı . zorda olsa zaman çabuk geçti çok şükür . dua ederek en içten şekilde isteyelim biz Allah ım verirse mucize vermezse imtihandır...hepimiz için dua ediyorum ben her gün inşaallah nasip olur
İnşallah canım dua et hepimiz için

Sor ben çok araştırdım klomen artık eskisi gibi etkili değilmiş keza 3 kere kullandım bir halta yaramadı bakalım bu nasıl olucak ki duyduğuma göre femara2.kulkanımda daha başarılı imiş araştırmaktan kafayı yemez isek yakında :))
Aynen canım yaa sağlıklı bir şekilde hamile kalıp bebişler ı de sağlıklı şekilde kucagimiza almayi nasip eder allah inşallah

X