Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Korkma hiç ağrı olmuyormuş öyle duymuştum şadece regl sancısı gibi oluyormuş hayırlısı ile temiz çıkar bişey var isede açılır arkasından hamile kalmak kolay oluyormuş öyle duymuştum gğzel haberler alırsın inşallah
Aminn canım moral oldun bana :KK66:

Amin kuzum doktora sor bakalım bana femara kullandırdılar sanırım yumurta konusunda daha başarılı okuduğum araştırdığım kadarı ile bi danış istersen olur mu
merhabalar çoktandır bakamıyordum baya yazılanlar olmuş. bende femara kullanıp hamile kalmıştım dış gebelikti ama olsun onun sayesinde oldu 3 yıl boyunca uğraşmıştık

merhabalar çoktandır bakamıyordum baya yazılanlar olmuş. bende femara kullanıp hamile kalmıştım dış gebelikti ama olsun onun sayesinde oldu 3 yıl boyunca uğraşmıştık
Ben bu ay kullandım ilk defa bugün iğnenin 15.günü gelen giden yok bakalım birde klomen gibi yapmıyor Yani göğüs kasık aprısı gibi belirtiler hiç olmadı bende sende de öylemiydi

Canım femara nasıl bir şey hap falan mı ne etkisi var rica etsem anlatır mısın
içinde otuz tane olan minicik haplar adetin 5. günü başlıyorsun 5 gün boyunca günde 1 tane kullanıp yumurtlama takibine gidiyorsun. yumurta oluşmuşsa büyüklüğüne göre doktor tamam yada devam diyor ben on tane kullandım ve hamile kaldım. 10 tanede aşılama yapılacağında kullanmıştım yine yumurtlamıştım. ama tutmadı. normalde meme kanseri ilacı ama yumurtlama üzerindeki etkileri görülünce artık kadın doğumcular da verebiliyor. 3 yıl uğraşıpta hamile kalamayan ben onun sayesinde hamile kaldım. sizde ne sorun var bilmiyorum ama doktorunuz la konuşup isteyebilirsiniz. benim kalan 10 tanesinide korunma sürem bittikten sonra kullanıcam inşaallah

Ben bu ay kullandım ilk defa bugün iğnenin 15.günü gelen giden yok bakalım birde klomen gibi yapmıyor Yani göğüs kasık aprısı gibi belirtiler hiç olmadı bende sende de öylemiydi
ığne derken ne iğnesi anlamadım. femara klomen gibi yan etki yapmadı bende de klomen çok kötüydü ve etki etmiyordu

femara etkili isteyin bence bende pko var iğneyle zor büyüyen yumurtam femarayla hızlıca büyüdü
Canım ben bu ay rahim filmi çekildim çok şükür bir sorun çıkmadı. Doktor bu ay korun sonra birkaç ay kendin dene olmazsa gel dedi. Daha fazla ilaçla yormayalım vücudunu dedi. Allah bir daha ki doktor randevumu bebişim için almayı nasip etsin inşallah...

içinde otuz tane olan minicik haplar adetin 5. günü başlıyorsun 5 gün boyunca günde 1 tane kullanıp yumurtlama takibine gidiyorsun. yumurta oluşmuşsa büyüklüğüne göre doktor tamam yada devam diyor ben on tane kullandım ve hamile kaldım. 10 tanede aşılama yapılacağında kullanmıştım yine yumurtlamıştım. ama tutmadı. normalde meme kanseri ilacı ama yumurtlama üzerindeki etkileri görülünce artık kadın doğumcular da verebiliyor. 3 yıl uğraşıpta hamile kalamayan ben onun sayesinde hamile kaldım. sizde ne sorun var bilmiyorum ama doktorunuz la konuşup isteyebilirsiniz. benim kalan 10 tanesinide korunma sürem bittikten sonra kullanıcam inşaallah
Canım çocuk istiyoruz 5 aydır deniyoruz olmuyo son 2 adetim de çok ağrılı geçti önceden kist vardı doktora gidip sorucam niye böyle oluyor diye bir de doktor kontrolüne girmek istiyorum hamile kalmak için bakalım hayırlısı bu söylediğiniz hapı da sorarım bakalım ne diyecek

X