Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim hep düzensiz pco olduğu için ama ara ara kasık ağrım ve göğüs hassasiyetim var inşallah hamileyizdir
Ben çok sık adet oluyorum nisanda soğan kürü yaptım kist varmış onu patlattı geçen ay olur diye ümitlenmistim olmadı şimdide ćok mu stres yaptımda acaba tarihi o yüzden mi gecikti diye düşünüyorum fazla umitlenmek istemiyorum ama hiç böyle olmadı ben 10 aylık evliyim yaşımda 39 olduğu için bir an önce hayırlısıyla anne olmak istiyorum dr hiç birşey yok dedi herşey normal dedi sonra tüp bebek deneyin dedi değiştiricem dr umu eylül ayında kimyasal gebelik oldu bekliyorum şimdi heyecandan kalbim yerinden çikacakmîs gibi

Ben çok sık adet oluyorum nisanda soğan kürü yaptım kist varmış onu patlattı geçen ay olur diye ümitlenmistim olmadı şimdide ćok mu stres yaptımda acaba tarihi o yüzden mi gecikti diye düşünüyorum fazla umitlenmek istemiyorum ama hiç böyle olmadı ben 10 aylık evliyim yaşımda 39 olduğu için bir an önce hayırlısıyla anne olmak istiyorum dr hiç birşey yok dedi herşey normal dedi sonra tüp bebek deneyin dedi değiştiricem dr umu eylül ayında kimyasal gebelik oldu bekliyorum şimdi heyecandan kalbim yerinden çikacakmîs gibi
Bende 19 yaşındayım 1 yıllık evliyim hiç korunmadık geçen ay klomen+ çatlatma iğnesi kullandım olmadı inşallah bu ay olmuştur

Canim hayirlisiyla gelsin insallah bebisin. Gec mi evlendin daha once istemedin de mi olmadi ozel degilse bilmek isterim.

Ya bu klomen kullanıyoruz ya etkisini diğer aya gösteriyor diyorlar ya bende bu ay kullanmadım ama göğüs sızlamam çok fazla ondan dolayımı kestiremiyorum da
Canım benim de ikinci ayımda iğnesiz çatlamam oldu demek ki etkiliyor önceki ay. Bu ay doktor erken çağırdı, bakalım bu ay yüzüm gülecek mi?

A25D5CCD-7FCD-4B2B-802B-B283E7B5BB65.jpeg Ovülasyon testim... yumurtlama bugün mü sizce

Ben bugün iğne oldum canım bi sağda bi de solda iki tane yumurtam var :) sen ne aşamadasın?
Oooo süper ben bu ay hap iğne almadım bi dene kist olmuş 1.9mm kadar doktor serbest bıraktı salı günü bat günüm bakalım :) regl olursam folikül takibe alıcak yine ama bu sefer ilave iğne sonrası da ultrasona giricekmişim kontrol amaçlı bakalım kuzum nasip ne zaman ise inşllah tutsun aeninde :)

Oooo süper ben bu ay hap iğne almadım bi dene kist olmuş 1.9mm kadar doktor serbest bıraktı salı günü bat günüm bakalım :) regl olursam folikül takibe alıcak yine ama bu sefer ilave iğne sonrası da ultrasona giricekmişim kontrol amaçlı bakalım kuzum nasip ne zaman ise inşllah tutsun aeninde :)
Canım benim de bugün 35. Gündü ve göğüs uçlarım çok acıyor dokununca yani geçen ayki klomenin etkisi mi bu

Geçmiş olsun canım, inşallah adet olmazsın da bebiş gelir :KK66:

X