Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
adetimde gecikmem oldu, geçen hafta salı kan verdim sağlık ocağına beta 1813 çıktı doktor ultrasonla baktı henüz kese yok 4 5 haftalıksın dedi. cumartesi günü lekelenmem oldu acile gittim kese oluşmuş ama düşük tehlikesi var dinlenmen gerek dedi. Bugün kontrole gittim kalp atışları var ama daha erken dinletmem bebeğe zarar verir 5+4 günlüksün dedi. Progeston verdi 1o gün sonra tekrar gel dedi :)
Ay anladim canimm Allah bagislasinn ilk gebelik mi :)

Kızlar selam, dün bebeğimizin kalp atışı için doktora gittik. Sesini duyamadık, doktor çok derinden geliyor dedi ama ekranda çok net attığını gördük.. Ama yine de içime sanki bir şüphe düştü niye duyamadık ki diye.. endişelenmem gerekiyor mu acaba :KK43:

Kızlar selam, dün bebeğimizin kalp atışı için doktora gittik. Sesini duyamadık, doktor çok derinden geliyor dedi ama ekranda çok net attığını gördük.. Ama yine de içime sanki bir şüphe düştü niye duyamadık ki diye.. endişelenmem gerekiyor mu acaba :KK43:
yok canım neden endişeleniyosun..bir şeycik olmaz merak etme..

henüz erken demek ki canım..ben de haftaya gitcem doktora..büyük ihtimal ben de duyamam ama keseyi görmek istiyorum içimin rahatlaması için..
Ay keseyi görünce bu sefer kalbini görelim istiyor insan.. sonrasında gelişiyo mu.. sağlıklı mı vs derken galiba 9 ay boyunca bu endişelenmelerimiz bitmeyecek :)

kesinlikle gerekmiyor görüldüyse tamamdır :)

Kızlar bir bakar mısınız çizgi var mı yok mu? 20180531_111401.jpg 20180531_111333.jpg

X