Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah dediğiniz gibi olur biraz korkuyorum geçen ay kimyasal gebelik geçirdim Rabbim hepimize sağlıklı gebelik nasip etsin

Bugün adetimin 10. Günü ve ben hala yumurtlamadim sanırım az önce ovu testi yaptım 2. Çizgi silik gibi ben ne zaman yumurtlucam ya
Giz eccuk sabir diyecem de demeyim bende bugun itibariyle catlayacagi gunu beklemekteyim sabirsizlikla
Bide bu klomen tum bunyemi alt ust ediyo sirf bu ilaci icmemek icin bile bu ay hamis olup kurtulmak istiyom artik

Giz eccuk sabir diyecem de demeyim bende bugun itibariyle catlayacagi gunu beklemekteyim sabirsizlikla
Bide bu klomen tum bunyemi alt ust ediyo sirf bu ilaci icmemek icin bile bu ay hamis olup kurtulmak istiyom artik

Eccuk sabretmek çok zor yaaa ,su hamile kalma işi ne zor Muş ya da biz zorlastitoruz bilmiyorum,su kaza ile hamile kaldım diyenlere ozeniyorum cok

benim de bat a 1 hafta kaldı...kan da veremem oruç olduğum için..nasıl sabretcem bilmiyorum..eşim de test alma dedi moralim bozuluyo çıkmayınca dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…