Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhabalaaarrr ben 4 aydır uğraşıyorum henüz bat 4 haziran inşallah beklenen adet hiç gelmez onun yerine beklenen Bebişler gelir dünyamıza Ramazan’ı Şerif’in yüzü suyu hürmetine dualarımız kabul olur inşallah

Size bişey sorucam ilişkiden beş dk sonra lavaboya gidip idrarını yapıp duşunu alıp buna rağmen hamile kalan oldu mu

Stres yapma canım benim bende öyle ilk aylar aklım hep ne zaman hamile kalacam diye her ay kesin hamileyim deyip her durumu hamilelik belirtisi olarak algiliyordum ama olmadi maalesef artık önceki gibi değilim düzeldim sende başka şeylere yönel çok düşünme

Aynen öyle canım takmıcam cidden

Hayirli sabahlar kizlar
Bu ayki klomene baslamis bulunmaktayim
Ins ictigim son ay olur cunku beni mahfediyo bu ilac
Hadi hayırlısı olsun canım. Ben bu ay hiç bir ilaç kullanmadım perşembe günü adetimin 14. Günü acaba doktora gitsem yumurta gelişmiş mi var mı diye bakar mı ki

Hadi hayırlısı olsun canım. Ben bu ay hiç bir ilaç kullanmadım perşembe günü adetimin 14. Günü acaba doktora gitsem yumurta gelişmiş mi var mı diye bakar mı ki
Durumu anlatirsan bakarmisiniz dersen bakar bence
Isi ne yumurtalarimiza baksin diye para veriyoz
Oturdugu yerden bakiversin bi zahmet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…