Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bu gün iğne gününü de sayarsam 15 . Gün ama korkuyorum test yapmaya adet tarihim 18 nisandı ama çok düzensiz sizce ne zaman test yapayım bekliyim mi biraz dahaa

Umarim istedigin gibi olur benimde 2 kaldı hayırlı haberler ins sende belirti felan var mi

İnşallah canım aynı demekki ikimizin de inşallah sende güzel haberlerle gelirsin bize , açıkçası benim adet belirtileri bu ay bende 10 gün önceden başladı şişlik, gaz gibi ama şuan hicbisey yok sadece belim ağrıyor o da yamuk yatmaktan ve fitiktan sanki adetime 2 gün değilde yeni bitmiş kurtulmuş gibiyim herhangi bir belirti yok ,sende durumlar nedir?

Kızlar bu gün iğne gününü de sayarsam 15 . Gün ama korkuyorum test yapmaya adet tarihim 18 nisandı ama çok düzensiz sizce ne zaman test yapayım bekliyim mi biraz dahaa

Hiçbir bilgim yok işin içine iğne de girince durumlar değişiyor ,doktorun herhangi bişey soylemedimi? Mutlaka bilen biri vardır burda

Hayırlı olsun tebrik ederim sizi de:anneadayı: ama genelde ilk öğrenildiğinde 4 veya 5. haftası olur. sizin 3. hafta sizin bata ne kadar varken öğrendiniz ?
Ah bacim ah degilim daha hamile yada hamileysemde daha bilmiyorum gecen ayki regli gununu ekledim gun gun noluyomus yaziyo ya onu okumak icin
16 sinda test yapicam ins hamileyimdir ve ins ikizim olur yada ucuz saglikla hayirlisiyla

X