Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah bu sefer olacak :KK36: benim 3 gün kaldı sabah klorakla yaptım test pozitif çıktı ama normal test yapmaya cesaret edemiyorum henuz:KK17:
valla çatır çatır test yapıyorum ben :KK70: tavsiye ederim beklentiyi düşürüyor, olur da olmazsa kendinizi hazırlamış oluyorsunuz. bata 5 gün kala erken testten yaptım negatif dedi, 2 gün kala yaptım negatif dedi. Pek umudum yok, pazar günü adet olursam o kadar üzülmiycem . Olurda bebiş gelirse testlere inat, sevinir göbek atarım falan orası kolay. :KK31:

valla çatır çatır test yapıyorum ben :KK70: tavsiye ederim beklentiyi düşürüyor, olur da olmazsa kendinizi hazırlamış oluyorsunuz. bata 5 gün kala erken testten yaptım negatif dedi, 2 gün kala yaptım negatif dedi. Pek umudum yok, pazar günü adet olursam o kadar üzülmiycem . Olurda bebiş gelirse testlere inat, sevinir göbek atarım falan orası kolay. :KK31:

Ay yok bende zor duruyorum ama yapmicam tuttum kendimi şimdiye kadar son güne kadar beklicem

Canım geçen bi arkadaşın adete dört kala <0,100 çıkmıştı. Adeti 8 gün geçince test yaptı pozitif çıktı. Umudunu kesme belki senin de öyle olur :)

canım bende hiç geç döllenme olmadı :KK43:
şuan kestim gibi umudumu ama agzından bal akmış inşallah dediğin gibi olur tatlım sağolasın :)

X