Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bir gelisme varmi?kan testine gitdinizmi?
Gittim sağlık ocağına doktor varsa yalancı gebelik olabilir dedi ama adetim kahverengi bugünde son gün diyemi bilmiyorum ama bildiğin siyah geldi çok korktum bugün hastaneden randevu alıcaktım ama 11 ine varmış bekleyemem ki ben o güne kadar napcam bilmiyorum

Kizlqr meraba nasılsınız benim adetim 2gun gecikti gogus hasasiyrti var 4 5gundur gaz sıkışması ayağıma agri vuruyor bunlar belirtimi yorgunluk mu eger yorgunluksa gogus ucu hasasiyet neden adet belirtisimi

Kuzum yarın test yap istersen çünkü 15.gğne kadar mutlaka gelir dedi doktorum geç bırakmazmış iğne sonrası inşallah güzel haberlerle gel :)))

A Asdfnm kuzum iğne olduğun günü saymıyorsun dimi :) birde şuanda belli olmaz iğne olan kişilerin belirtileri gebelik belirtisi gibi oluyor malesef iğne kaynaklı zaten yan etkilerinde yazıyor o yüzden kızlarla aynı belirtide olma durumun olmaz gebe olan ile belirti benzer kuzum malesef :)) hayırlı haberler gelicek inşallah :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…