Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sağolun. İnşaallah Allah isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin.

Doktor önce dış gebelik dedi. Kürtaj oldum sonra dış gebelik değil dedi.her ihtimale karşı yaptım iğneni dedi. Peki neden dedim sağlıksız embriyo dedi.
Sağlıksızda olsa bebeğimi o hastanede bıraktım belki çoktan çöpe bile attılar Allah düşmanıma bile vermesin bunu. Allah isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah.

Kızlar merhaba catlatma iğnesi 7. Gundeyim iki üç gündür çok kaşık ağrım var ve bu gün sanki adet olacakmışım gibi sancılarım vardı belimde kasiklarimdaa ve bacaklarım bi de çok fazla akintim arttı sizce adet mi olacağım yoksa gebelik belirtisi olabilir mi bunun için erken miii

Canim kendine baska ugrasilar bul arkadaslarinla falan takil hic olmadi kk nun bir derdim var sayfasi var orda takil bos zamanlarinda buraya bakma, gebelik sayfalarina baktikca daha cok dusunuyorsun

Kesinlikle haklısın bdv ye giriyorum sürekli zaten ama buraya da bakıyorum hep biraz ara vermem gerek sanırım

Kuzum yarın test yap istersen çünkü 15.gğne kadar mutlaka gelir dedi doktorum geç bırakmazmış iğne sonrası inşallah güzel haberlerle gel :)))
Canım bugün lekelenmem başladı yarın sökülür tam adet olurum bu ay olmadı yani Allah bi dahaki ay yüzümüzü güldürsün...

Kızlar bana da cevap verin çatladım meraktannn
Canim benm de yumurtlamadan 3 4 gun sonra kasiklarimda batmalar agrilar olmistu ve bacaklarimda ozellikle sag bacagimda agri vardi, akinti vardi ama oyle dikkatimi cekecek bir farklilikta degildi ama inan onceki aylarda daha cok belirtim oluyordu...yani bu belirtileri cok takma kafya diyecegim ama cok zor biliyorum insallah vardr benm adettn 3 gun once icime dogdu test yaptim cikti insallah senn de vardr

Rabbim kucagina alnayi nasip etsinn insaallah bende de vardr

Kuzum yarın test yap istersen çünkü 15.gğne kadar mutlaka gelir dedi doktorum geç bırakmazmış iğne sonrası inşallah güzel haberlerle gel :)))
Canım bugün lekelenmem başladı yarın sökülür tam adet olurum bu ay olmadı yani Allah bi dahaki ay yüzümüzü güldürsün...
Üzülme sakın bende klomen iğne kullandım tutmadı malesef daha çok stres yaptı bana zaten öyle hayırlısı arkadaşım var vakti demekki
canım ben de çok umutlanmıştım olacak diye ama olmadı. Pazartesi tekrar doktora gideceğim sanırım tekrar devam ettirecek. Allah bizim de yüzümüze gülsüm inşallah canım...

Ahh canım inşallah vardır ve sende sağlıkla kucağına al inşallah bi kere düşük yaşadığım için çok istiyorum ama bakalım inşallah vardır bu ay ve sağlıklı olsun inşallah hepimizinkii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…