Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
benim geçen hafta pzt. 115
çrşmb 197
cuma 275
az artış vardı belliydi temkinliydim bu yüzden
bu cuma yani 2 gün önce 225 veya 250 olmuş tam hatırlamıyorum doktorum telefonda söyledi
baya düşüktü yani benim
yarın veya çrşmba tekrar yaptırıp düşüşe bakacağım
perşembe doktoruma gideceğim
burası yazlık yer her gün yok kan tahlili malesef poliklinik aile hekimliği var
hastanede yok
şehir merkezlerine gitmem gerek acil durumlarda
üzülmemen elde değil biliyorum ama demek sağlıklı değilmiş böyle düşün
Mcz09 Mcz09
Hım anladım benim ki 475 'le başladı pazartesi günü. Çarşamba 391 e düşmüş cumartesi 363 e düşmüş.

Bende üzgünüm :KK43: düşük başlamadı da kanımda hala hamilelik hormonu var diye tuhaf hissediyorum kendimi. :KK43: Allah kimseye yaşatmasın

Amin amin böyle beklemek senin için çok zor Allah sabır versin canım dua et Allah'a sigin seni düşündükçe kötü oluyorum çok seni düşünemiyorum bile

KIzlar telefon programlarına göre 30nisan ve 1mayıs arası yumurtlama görünüyor. Ama bugün çamaşırımda akıntım oluşmuştu.o yüzden bugünü değerlendirdik. Yarın için de düşünüyorum ama kandil olduğunu öğrendim . Acaba yaparsak dini olarak bi sakıncası olur mu o kadar yumurtlama dönemine önem verdim ki kandili buldu . Sizce ne yapmalı

KIzlar telefon programlarına göre 30nisan ve 1mayıs arası yumurtlama görünüyor. Ama bugün çamaşırımda akıntım oluşmuştu.o yüzden bugünü değerlendirdik. Yarın için de düşünüyorum ama kandil olduğunu öğrendim . Acaba yaparsak dini olarak bi sakıncası olur mu o kadar yumurtlama dönemine önem verdim ki kandili buldu . Sizce ne yapmalı

canım o senin kocan helalin
yanlış birşey yapmıyorsun günaha girmiyorsun
duşunu al okuyorsan Kuranı oku ibadetlerini yap sonra beraber olursunuz ardından da yeniden duş al abdest al uyu

Amin amin böyle beklemek senin için çok zor Allah sabır versin canım dua et Allah'a sigin seni düşündükçe kötü oluyorum çok seni düşünemiyorum bile
3 yıl boyunca çok bekledik doktor kapılarında. Aşılama yapıldı bir kere tutmadı. Ve 5 ay adet görmediğim oldu. Tam hamile olduğumu öğrendim iki gün sonra düşecek dediler dünya başıma yıkıldı sanki. Tamam kısmet değilmiş yada sağlıksız ama hasretti bu bebek hayalimizdi. :KK43: ve düşsün diye beklemek beni kahrediyor elimden bir şey gelmiyor :KK43: :KK43:

X