Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım bence birini bir gün diğerini diğer gün kullan. İdrarını 2-3 saat tut ve ilk idrarla yapma yanıltıcı olabiliyor.

Yumurtlama gunum yarın son zaten bugün doğurganlık çok yüksek yarın yumurtlama yazıyor ama yine de programlara çok güven olmadığı için denemk istedim

amin geçmiş olsun hiçbirimize yaşatmasın
artık güzel günlerimiz yakında inşallah
Aaa kuzum aklimdan cikmishti sende bebekmi gozukmemishti kesemj???? Korkma sende olmamish zaten bitti temizlenmishsin sen ama yinede bi ultrosuna girki calishmalara bashliyasin cok gecmeden:)

bizim seninle aynı yumurtlama yarın gözüküyor peki ovülasyon testinde çift çizgi görsün mu bugün sen

Canım bak benim adet ve yumurtlama günleri bu şekilde testi henüz yapamadım yapicam birazdan

Eklentiler

• Screenshot_20180429-161630.jpeg
    Screenshot_20180429-161630.jpeg
    43,7 KB · Görüntüleme: 27
Bitmesi iyidir kuzum:))ama tatilden once doktora gidersen iyi edersin bendede et gibi gelmishdi damarli falan hemde afedersin ovucumun icine cokti bende eshime gostermishdim dushtu die ama benim kanamam o et gibi sheyden sora biraz daha cogalmishti hastaneye gittim doktor bana sorduki beyaz ovuc ici kadar bishey geldimi sende geldi et gibiydi hayir beyaz bishey geldimi yok dedim kurtaj yapdilar dushmemishti ona dikkat et ben aslinda kirtajin terefdari oldum kendimden sonra yapiyo bitiyo yoksa agri cek kanaman olsun vs .:///

Aaa kuzum aklimdan cikmishti sende bebekmi gozukmemishti kesemj???? Korkma sende olmamish zaten bitti temizlenmishsin sen ama yinede bi ultrosuna girki calishmalara bashliyasin cok gecmeden:)

et gibi deri gibi beyaz damarlı bişeydi benim
kese gözükmedi hiç birşey yoktu ekran tertemizdi zaten
doktor dedi farklı biryere yerleşmiş olabilir düşük yapabilirsin
eğer dış gebelikse müdahale edilecek hcg bakılacak takipte olacaksın diye
zaten dün kanamamı söyleyine düşük başlamış kanaman aşırı olur veya ağrın dayanılmazsa acile git beni ara dedi
ama şükür birşey olmadı
akşamada o parça geldi
perşembe kontrole gittiğimde söyleyeceğim anlatır bana detaylı
benim rahmim hafif dönük belkide iyi yerleşemedi bilemiyorum
hamileliğe engel değilmiş gerçi dönük olması
kısmet değilmiş
ama rahatladım o parçadan sonrada gerçekten azaldı iyiyim bugün

et gibi deri gibi beyaz damarlı bişeydi benim
kese gözükmedi hiç birşey yoktu ekran tertemizdi zaten
doktor dedi farklı biryere yerleşmiş olabilir düşük yapabilirsin
eğer dış gebelikse müdahale edilecek hcg bakılacak takipte olacaksın diye
zaten dün kanamamı söyleyine düşük başlamış kanaman aşırı olur veya ağrın dayanılmazsa acile git beni ara dedi
ama şükür birşey olmadı
akşamada o parça geldi
perşembe kontrole gittiğimde söyleyeceğim anlatır bana detaylı
benim rahmim hafif dönük belkide iyi yerleşemedi bilemiyorum
hamileliğe engel değilmiş gerçi dönük olması
kısmet değilmiş
ama rahatladım o parçadan sonrada gerçekten azaldı iyiyim bugün
Bana da düşük yapacaksın dedi doktor bhcg ye göre 4 haftalıktı .daha hamile olduğumu bilmiyordum lekeler vardı. Öğrendiğim gün geçti.bhcg düşmeye başladı pazartesiden beri kanama yok. Sizin ki ne karanlıktı. İlaçla mı düştü

Canım bak benim adet ve yumurtlama günleri bu şekilde testi henüz yapamadım yapicam birazdan

tatlım benimde bu uygulama ve adetim 27-28 günde olur 3 gün kanama 2 gün lekelenme olur geçer
geçen ay benim lekelenme bitti başladım iki günde bir değerlendirmeye
yumurtlama bitti 2 kere daha devam ettim ve tutmuş aklınızda olsun eğer sizinde düzenliyse regliniz bu takvimdeki pembelerden iki gün öncesi başlayın iki gün sonrası bititrin
gerçi benim düşük oldu ama
yumurtlama zamanımı öğrenmiş oldum en azından :>

5. haftanın içindeydim değerim katlanmıyordu çok yavaş artıyordu güzelim
ilaca gerek kalmadı doktor kontrolünden çıktım
olabilecek ihtimalleri söyledi doktorum
kendimi alıştırdım zaten
eve döndüğümde dün sabah kanamam başladı
aynı söylediği gibi oldu yani

Bana da düşük yapacaksın dedi doktor bhcg ye göre 4 haftalıktı .daha hamile olduğumu bilmiyordum lekeler vardı. Öğrendiğim gün geçti.bhcg düşmeye başladı pazartesiden beri kanama yok. Sizin ki ne karanlıktı. İlaçla mı düştü

5. haftanın içindeydim değerim katlanmıyordu çok yavaş artıyordu güzelim
ilaca gerek kalmadı doktor kontrolünden çıktım
olabilecek ihtimalleri söyledi doktorum
kendimi alıştırdım zaten
eve döndüğümde dün sabah kanamam başladı
aynı söylediği gibi oldu yani
Değeriniz kaçtı ilk öğrendiğiniz de. Benimki neden başlamadı :KK43: düşmesi kesin dedi doktor. :KK43: :KK43: bir şey olmasın diye çok dua ettim. Ama malesef. :KK43: ondan bir an önce düşse diyorum.

benim geçen hafta pzt. 115
çrşmb 197
cuma 275
az artış vardı belliydi temkinliydim bu yüzden
bu cuma yani 2 gün önce 225 veya 250 olmuş tam hatırlamıyorum doktorum telefonda söyledi
baya düşüktü yani benim
yarın veya çrşmba tekrar yaptırıp düşüşe bakacağım
perşembe doktoruma gideceğim
burası yazlık yer her gün yok kan tahlili malesef poliklinik aile hekimliği var
hastanede yok
şehir merkezlerine gitmem gerek acil durumlarda
üzülmemen elde değil biliyorum ama demek sağlıklı değilmiş böyle düşün
Mcz09 Mcz09

tatlım benimde bu uygulama ve adetim 27-28 günde olur 3 gün kanama 2 gün lekelenme olur geçer
geçen ay benim lekelenme bitti başladım iki günde bir değerlendirmeye
yumurtlama bitti 2 kere daha devam ettim ve tutmuş aklınızda olsun eğer sizinde düzenliyse regliniz bu takvimdeki pembelerden iki gün öncesi başlayın iki gün sonrası bititrin
gerçi benim düşük oldu ama
yumurtlama zamanımı öğrenmiş oldum en azından :>

Benim 25 26 gün aralığı bizde 2 gün önceden başladık inşallah hamiş kalırız bu ay

X