Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum stress yapma sadece bol bol dinlen biz ayni kafadayiz eyer boyl bishey oluyorsa saglikli degilmish kismet deyilmish zamani deyilmish soyleyecek dushuncesindesin biliyorum onun icin kafani rahat tut biz daha beklemelerdeyiz ama hic umudum yok bakalim

aynen kuzum :> umudun olsun bakalım daha bitirmedik bu ayı hem olmazsa da yola devam
mutlaka bizede gelecek sıra di mi ya :>
hadi bakalım sağlıklı ve hayırlı haberlere :>

Allah hepinizden razı olsun.. yaşamayan anlamıyor evet ..bende inanıyorum sağlıklı bebeklerimiz olacağına vakti zamanı var ah bir rahat bıraksalar .. ben genetik bölümüne gittim ve bende de pıhtılaşmaya yakınlık görüldü .herhangi birşey kullanmıyorum.. folik asit kullanmam gerekiyor ama unutuyorum siz neler yapiyorsunuz

Evet kesin düşük ama kan yok daha

arkadaşım aynı şeyi ben yaşadım dün kontrolde kesem gözükmedi zaten geçen cumadan beri değerim yükselmemiş şimdi düşüşe geçti fakat kanamam var doktor kanamayla düşmesi iyi yoksa dış gebelik olabilir ve müdahale gerekebilir dedi bende pzt. tekrar baktırcam hcg sıfırlanması gerekiyormuş
aman kuzum sabırlı ve lütfen kontrolde ol sana birşey olmasın
eğer değerin düşüyor ve kanaman olmuyorsa önce ilaçla kanamayı başlatabilirler sakın korkma herşey insanlar için

slm arkadaşlar benim hamilelik bu sabhki kanamamla düşüğe dönüştü
olsun zamanı gelmemiştir daha
dün doktor muayenemde kese oluşumu bile gözlenmedi ve kan değerim düşüşe geçti
her ihtimale karşı hcg mi takipte olup düşmeye devam etmezse doktorumu arayacağım dış gebelik ihtimali olabilirmiş ama kasığım ağrım yok çok şükür sadece kanamam var
bugünlerde güzel günlere dönüşecek Allahın izniyle
sizlerden ne haber güzel haberler var mı
minik_prince minik_prince
Nasip canım sen yine bi dr gözükseydin belki düşük değildir canım

arkadaşım aynı şeyi ben yaşadım dün kontrolde kesem gözükmedi zaten geçen cumadan beri değerim yükselmemiş şimdi düşüşe geçti fakat kanamam var doktor kanamayla düşmesi iyi yoksa dış gebelik olabilir ve müdahale gerekebilir dedi bende pzt. tekrar baktırcam hcg sıfırlanması gerekiyormuş
aman kuzum sabırlı ve lütfen kontrolde ol sana birşey olmasın
eğer değerin düşüyor ve kanaman olmuyorsa önce ilaçla kanamayı başlatabilirler sakın korkma herşey insanlar için
Perşembe ye gideceğiz o zamana kadar kanama olmazsa ilaç verir herhalde.

Nasip canım sen yine bi dr gözükseydin belki düşük değildir canım
kuzum dün akşamüstü 5. haftamın içindeydim muayenenden sonra kesem gözükmedi kan tahlili yapıldı
bgn aradığımda sonuç için doktorumda hcg değerin düşmüş pazt tekrar baktıralım dedi
kanamamın da sabah 4 te başladığını söyledim
kanaman varsa kendi atıyordur fakat bitince tekrar muayeneye gelmemi söyledi tabi bu arada bu akşam ya da yarın şiddetli ağrım olursa onu arayıp acile gitmemi söyledi

Hamile olduğumu öğrenmeden önce sol kasığımda şiddetli bir ağrı oldu öncesinde de lekelerim vardı ben o zaman mı düşük yaptım acaba

kuzum dün akşamüstü 5. haftamın içindeydim muayenenden sonra kesem gözükmedi kan tahlili yapıldı
bgn aradığımda sonuç için doktorumda hcg değerin düşmüş pazt tekrar baktıralım dedi
kanamamın da sabah 4 te başladığını söyledim
kanaman varsa kendi atıyordur fakat bitince tekrar muayeneye gelmemi söyledi tabi bu arada bu akşam ya da yarın şiddetli ağrım olursa onu arayıp acile gitmemi söyledi
Anladım canım geçmiş olsun dikkat et kendine canım inşallah allah sağlıklı gebelik ler nasip etsin canım

Hamile olduğumu öğrenmeden önce sol kasığımda şiddetli bir ağrı oldu öncesinde de lekelerim vardı ben o zaman mı düşük yaptım acaba
tatlım sen şimdi hiç aklını bulandırma en iyisini doktorun söyleyecektir kanamam yok diyorsun belki devam ediyordur sen yine temkinli ol stress yapma
perşembe herşey çıkacaktır ortaya

Allah hepinizden razı olsun.. yaşamayan anlamıyor evet ..bende inanıyorum sağlıklı bebeklerimiz olacağına vakti zamanı var ah bir rahat bıraksalar .. ben genetik bölümüne gittim ve bende de pıhtılaşmaya yakınlık görüldü .herhangi birşey kullanmıyorum.. folik asit kullanmam gerekiyor ama unutuyorum siz neler yapiyorsunuz
cnm bi arastir pihtilasmaya yakınlık gorulenlere aspirin veriyorlar.

X