Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
@jusane @Havinn63 Rachaelll @tuana05 @Katrina_ @gzmdncr33 iyi akshamlar kizlarimcoktandir hamish haberi almak,vermek konusunda passiviz bu mubarek cuma gununde varmi guzel haber???
Yok kizlar ben regli de oldum zaten. Enfeksiyonlu hastalik gecirdim buarada feci mide bulantisi yasayinca ay dedim üstüne mi gordum naptim.Ama ne kanda ne idrarda cikmadi :) inadina test yaptim yani :)) Önümüzdeki maçlara bakicaz artik :) Daha ilk denemeydi ben uzulmedm ama eşim bekliyodu kiyamam o uzuldu biraz.

İyi geceler kızlar ovu testini sonunda geldi ve aldım prospektusunu okudum ama pek bişey anlamadim açıkçası yalnis birşey de yapmak istemiyorum ,nasıl ne yapacagimi anlatiemisiniz bana

Ayni durum bendede aynisi oldu sadece bende kesede gozuktu bebekte sadece kanamam bashladi banada doktor ayni sana soyleneni soylediama gercekten dikkat et agrin bashlasa ve ya su gibi kanin shirhashir akarsa mutlaka doktorunu ara

Bu kez tutar inshAllah merak etmeyin:)))

tatlım sen şimdi hiç aklını bulandırma en iyisini doktorun söyleyecektir kanamam yok diyorsun belki devam ediyordur sen yine temkinli ol stress yapma
perşembe herşey çıkacaktır ortaya
Değerim düşüyor ama kanama yok. Ya ne yapacağımı bilmiyorum

Ayni durum bendede aynisi oldu sadece bende kesede gozuktu bebekte sadece kanamam bashladi banada doktor ayni sana soyleneni soylediama gercekten dikkat et agrin bashlasa ve ya su gibi kanin shirhashir akarsa mutlaka doktorunu ara

dün akşam parça geldi kuzum et gibi damarlı
eşimede gösterdim artık kesin gitti diye
görünce rahatladım soru işareti acaba mı kalmadı
hayırlısı
kanama bitince doktora gitcem
şu 1 ay toparlayalım kendimizi
biliyorsun geçen hafta cenazemiz (teyzemiz ve köpeğimiz) olmuştu
biraz kafa dağıtcaz bi yerlere gidelim dedik
hepimizin hakkında hayırlısı
iyiside kötüsüde bizler için
demek ki çok sabırlıyız :>
allah daha da güç versin herşey ondan
aaa bir de daha önce yaşayan varsa eğer
kanamam hafifledi çok azaldı normal mi acaba
nette hep 10 gün sürer yazmış ama
benim nerdeyse bitiyor gibi
kahve akıntılar falan bgn yarın temizlenirim sanırım

kızlar ovülasyon testiyle ilgili bisey sorsam;
takvime göre yarın yumurtluyorum fakat bugünde 2. çizgi yok olması gerekmez mi artık?
bide dün gece23.00 da yaptığında çizgi belirdi (gece 8 den sonra yapılmaz diye biliyorum aslinda)
bu sabah yine bisey yok

Eklentiler

• IMG-20180429-WA0001.jpg
    78,7 KB · Görüntüleme: 38
Canım yumurtlama olmadı için ikinci çizginin birinci çizgiyle eşit ya da daha koyu olması gerekir. Çizgi bu şekil koyu olup sonra silikleştiğinde yumurtlama olur yani koyu çizgiden yaklaşık 36-48 saat sonra. Senin testlerine bakınca yumurtlama henüz olmamış daha var. Bir de testi her gün aynı saatlerde yapmaya çalış. Sabah ilk idrarla ve akşam 8 den sonra yapma.

Canım normal , herkesin aynı sürmüyor ve gebeliğin haftasına göre yani kesenin de büyüklüğüne göre kanama fazla veya az olabiliyor. Benim de az sürmüştü sanki adet gibi sadece biraz daha parça atıyor gibiydi ara ara. Sonra da hcg sıfırlandı zaten . Çok geçmiş olsun Allah tekrar yaşatmasın canım.

amin geçmiş olsun hiçbirimize yaşatmasın
artık güzel günlerimiz yakında inşallah

Kızlar size bir soru daha ben hamileliği karar vermeden önce spor salonuna gidiyordum şimdi bıraktım malum ağırlık kaldırıyoruz orda baya bı ,bıraktim ama evde yapmaya çalışıyorum kol bacak gobek hareketleri bunların bir sakıncası olmaz sanırım değil mi?

Bitmesi iyidir kuzum:))ama tatilden once doktora gidersen iyi edersin bendede et gibi gelmishdi damarli falan hemde afedersin ovucumun icine cokti bende eshime gostermishdim dushtu die ama benim kanamam o et gibi sheyden sora biraz daha cogalmishti hastaneye gittim doktor bana sorduki beyaz ovuc ici kadar bishey geldimi sende geldi et gibiydi hayir beyaz bishey geldimi yok dedim kurtaj yapdilar dushmemishti ona dikkat et ben aslinda kirtajin terefdari oldum kendimden sonra yapiyo bitiyo yoksa agri cek kanaman olsun vs .:///

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…