Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hamile kalmaya karar verdikten sonra kadın dogum doktoruna gitmedim henüz ama 2 ay önce dahiliye doktoru başka bir hastaligim için kan testi yapmıştı ve sorunyok demişti ultrasonda da sorun çıkmadı rahim yumurtaliklar normalmis ben gebeliği öğrenince gitmeyi dusunuyorum yoksa şimdiden mı gitsem

İlacın adı mı duphaston canım

Canım dahiliye doktoru rahim yumurtaliklar a falan bakıyo mu

Canım dahiliye doktoru rahim yumurtaliklar a falan bakıyo mu

Yok bakmıyor aslında ama şöyle oldu benim göbek deligimin altında uzun zamandır gitmeyen şişlik vardı ondan gittim ultrason a gönderdi sonra gastroya yonlendirdi ,ultrasonu yapan doktor da madem evlisin bı bakalım yumurtalıklarına dedi durum bundan ibaret

Kizlar selam.Bende bu gun adetin 11ci gunu biz bir gun arayla gun kacirmamaya calisiyoruz.yeni adetimedekde oyle devam edicez cunki tam belli degil test doktor falan guvenmiyorum adetden bir gun oncede yumurtlayan var bir gun sonrada takvimede guvenmiyorum diye isi qarantiye alalim dedik )))) gerci ben yumurtlamiyorum bile pko var diye ama Allahdan umud kesilmez

Kızlar benım bugun normalde 28 gün döngüsüne bakarsak bugun adetimin 1. günü olması lazım ama ben olmadım nasıl olcak mart ayının 27 sinde başlamıştı adetim bende normal 27 sinde başlar diye bakıyorum bu ay megersem hesapladıgımda 25 i çıkıyo napcam olmadım dünde test yaptım ama negatif çıktı

Bende öyle olmuştum canım adetten önce yapınca negatif çıkmıştı 2 gün sonra 2.çizgi silik çıktı 1 hafta bekliycez bakalım

allah razı olsun arkadaşım umarım öyle olur herşeyin hayırlısı olsun allahtan ümit kesilmez cok sağol :)

kızlar yumurtlama döneminden sonra kasık ağrısı yaşayan var mı?
bat ım 4 mayıs.9 gün var yani.bugün sabahtan beri sol kasığımda batmalar var.var mı fikri olan?

Bende öyle olmuştum canım adetten önce yapınca negatif çıkmıştı 2 gün sonra 2.çizgi silik çıktı 1 hafta bekliycez bakalım
akıntı olmuşmuydu sende bende şuan akıntı var yumurta akı gibi arada sarı akıntı gelıyor bende hamıle degılımdır dıye hıc hesaplama bırsey yapmadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…