Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayırlı akşamlar benimde olursa ilk bebek olucak ama benim son adet tarihim 8 Mart ve hamile değilim hâlâ da adet de olmadım inşallah siz hamilesindir
Doktora gorunsene oyle kalma sen ben dushukten sonra 2ci adetim 73 gun gevikmishti 2ayim tamam oldugunda doktora gitmishdim adet gormediyim halde yumurtamin catladigini soyledi bense degerlendirmemishdim.sen bi konteole gitki kacirmayasin:))

InshAllah bu sefer guzel haberlerle gelirsin sen neden catlatma iynesi oluyorsun onu anlamiyorum 2kere kendin hamile kalmadinmi?????
Kaldım ama şöyle oldu 12.gün yumurtam 22mm di doktor dedi ki 14.gün gel bakalım çatladıysa iğneye gerek kalmayacak demişti gittiğim gün cumartesi idi kısaca pazar akşamı ilişki dedi hatta kaçırmamak için ama pazartesi gittiğimde yumurtam 23mm di ve çatlamamıştı ... o yüzden iğneyi vurdu evet 2 kere gebe kaldım tam birer sene arayla uzun olduğu için arası yumurtan ovulasyon göstermiyor olabilir dedi Yani çatlamadığı için süre uzamış olabilir didi kuzum İşte bu yüzden iğne oldumm
Amin kuzum hepimiz gğzel haberler alalım inşallah

InshAllah guzel haberlerle gelirsin❤❤❤
3 yıllık evliyim hiç bir tedavi görmedim henüz geçen gün rahim filmi çektirdim çok zorlandım sağ tüpüm tamamen kapalı sol çok hafif açık bu şekilde hamiş kalan var mı ? eminim ki buraya yazan herkesin birçoğu doktorlara gitmekten daha çok bilgi edinmiştir hepimizin bir umudu var allah olmayanların kucağını sağlıkla hayırla doldursun en kısa zamanda inşaallah sabırla bekliyorum

Durumu bilmiyorum ama hsg sonrası tüplerde açılma oluyormuş hatta üzerine gebe kalanı çok duymuştum gönderdikleri sıvı tüpleri aynı zamanda açıyormuş arkadaşın inşallah açılmıştır tez vakitte hamile kalırsın arkadaşım herşey allahtan nasipse her türlü nasip eder tez vakitte içini karartma herşeyin çözümü var kuzum sağlıklı olduğu halde gebe kalamayanda var neticede ..

Haaa yani oburlerindede iyneyle kaldin oyle anladim galiba

Kuzum hersheyi bosh ver kismetinde varsa Allah ginderdiyi an ne doktoro bakacak nede hastaliklara sadece bol bol dua et ve zamanini bekle❤❤❤❤❤❤

Moralini yuksek tut olur hamishlarda boyle sheyler hamishlari etiketle sor boyle olmaz:))))))))))))ben seni etiketlerim sorarsin:))))))))bir sorun oldugunda degilde hamishligimi oyrenir oyrenmez doktoroma kosharim:)))
kuzum ben de ilk öğrendiğimde hemen koşmuştumm delik deşik ettiler moral bozdular ondan bir de kbb sorunum var öncelikli onu halledeyim diyorum. hayırlısı bakalım.. sizin burda işiniz bitti gidin diyorsanız hemenn gidelimmmm

Niyeki kuzum ben ilk gittiyimde bana bi erken gebelik testi yaptilar bide folik asit yazip gonderdiler bashka hicbishey senin cocugun varmi????

Niyeki kuzum ben ilk gittiyimde bana bi erken gebelik testi yaptilar bide folik asit yazip gonderdiler bashka hicbishey senin cocugun varmi????
var evet bir kızım var Allah bağışlarsa kuzumm, ben öğrendiğimde adeti 5 6 gün geçmişti de halbuki, geç döllenmeydi o da muhtemelen yok kesede bebek yok bekliycez yok kalp atışı duymamız lazım şöyle ele gelsin diyorumm biraz:)

Allah bagishlasin kuzum❤❤❤❤❤ evet yaa gec dollenme oldugunda biraz can sikici sheyler oluyo bendede ilk gebeliyim gec dollenme oldugundan ilk ultrasona girdiyimde onun hesapladigiyla doktorun hesapladigi ust uste dushmedi doktor o zaman gelishmemish bu dedi kan tahlili ultrasonlar ayni soyledi ama amalartek isteyim bu sefer her kes gibi normal dolleniyimde doktor kafamda soru isharetleriyle eve gondermesin beni:))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…