Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hamile olduğumu öğrenene kadar bebek aspirini kullanmıştım. Kan pıhtılaşması ile ilgili bi sorunum yok. Bebek aspirini kanı sulandırdığı için iyi oluyor rahme daha fazla kan gidiyor diye duymuştum. Ama aslında bunların hepsi sebep :) yok şunu yaptım hamile kaldım yok bunu yaptım hamile kaldım. Her şey vaktinde oluyor :) ben herkes gibi söyleyeceğim belki ama hamile olacağımı hiç tahmin etmediğim bir ayda hamile kaldım :) eşinizle bol bol vakit geçirin. Ne onu ne kendinizi germeyin :) bebek için bi şeyler yapmayın :) cidden vakti gelince olacak zaten :) sonra benim gibi ne güzel bir vakitte olmuş diyeceksiniz :)

Evet doğru söylüyorsun en ufak bir stres adet donemini bile etkiliyor kaldı ki hamileliği etkilememesi mümkün değil ,ben şuan çok rahatım sanırım daha günüm gelmediği için ama gebelik testini yapana kadar catlarim sanırım :)

Ben ikinci de bile şu an çok heyecanlıyım. Ama ilk çok başka. Bir sene sonra pozitifi görmemin heyecanı mutluluğu şaşkınlığı çok farklı bi şey. Eşim de ben de ağlamıştık. Rabbim isteyene nasip etsin. Şimdide ikinciyi istiyoruz bakalım nasip ne zaman olur bilmiyorum ama hayırlı bir vakitte gelsin inşallah:)

Valla bizim hem ilk deneme hemde nasip olursa ilk bebiş olacak ,amin inşallah isteyen herkesin kucağı dolsun

Hayırlı akşamlar benimde olursa ilk bebek olucak ama benim son adet tarihim 8 Mart ve hamile değilim hâlâ da adet de olmadım inşallah siz hamilesindir

Aa olmalıydın şimdiye kadar adet yada hamiş doktora bı git istersen ihmal etme derim ,benim adetim dün bitti çalışmalara yeni başlayacağız inşallah hepimizin olur

Aa olmalıydın şimdiye kadar adet yada hamiş doktora bı git istersen ihmal etme derim ,benim adetim dün bitti çalışmalara yeni başlayacağız inşallah hepimizin olur
İnşallah geçen hafta gittim doktora 10 gün içinde adet olmazsan gel adet söktürücü verelim dedi bakalım heralde adet olucam kasiklarim ağrıyor arada bakalım nasip kısmet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…