Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimde dun ilishkiden sonra sol kasim agradi 5-6 saniyelik shimdi yine agridi boyle qicik verici agri gibi sanki mefes aldigimda oluyo acaba yumurtlamami kafayi yiyeceyiz hamile kalana kadar:))))
Çatladığı ana gelmiştir :)) oluyor bilinçsiz kasıyoruz oda yapabilir harbiden sinir bozucu her bidurum ya :)))

Acaba neden oyle oldu dun Mrs black yanlish hatirlamiyorsam kardeshimizde oyle bishey yazmishti dogrusu sormushtu

Doktora gitme kuzum sabah test yap cizgi varsa 2gunden bir tekrarla en uzagi bir kan testi yaptirirsin doktorsuz:))))

Hic bir fikrim yok. Sanirim psikolojik hayirli haberleri aliriz insallah . Canim sende ne var ne yok bi gelisme var mi ? minik_prince

Mrs black mesajini bulamadim ama sende benim gibi ayni sorunu yasamissin. Suan sonuc nedir ? Guzel haberler duymaya ihtiyacim var

InshAllah kuzum ben daha yumurtlama gunlerim gelmedi:)))))))))gece ay cok heyecanliydim olacagina eminiydim olmadi bu ay hevessizim iyikide hevessizim

AnGeL3432 bak kuzum

InshAllah kuzum ben daha yumurtlama gunlerim gelmedi:)))))))))gece ay cok heyecanliydim olacagina eminiydim olmadi bu ay hevessizim iyikide hevessizim

Haha bende ocaktan beri emindim. Cunku butun belirtilerin hepsi bende vardi ve hamile sanmistim kendimi gittikce azaliyor hevesim relax olacam insallah

Tabiki kesinlikle haber veririm aklınızda olsun kızlar bebeğinizin kalp atışını duymadan umutlanmayın sakın
Hmmm bende onu yashadim kuzum bosh ver takma kafana:///bendede 6 haftalikken gelishmediyini soylediler kalp atishida yoktu tabiiki..1hafta bekliyelim dedi doktor o bir hafta icinde cocuk dushtu o yetmedi tam dushemedi ustune bide kurtaj olmushdum ama psikiolojim bozulmadi cok Shukur ne oluyorsa Allah en hayirlisini yapiyo

Haha bende ocaktan beri emindim. Cunku butun belirtilerin hepsi bende vardi ve hamile sanmistim kendimi gittikce azaliyor hevesim relax olacam insallah
Yok kuzum ben dushumten sonra 4 ay korunmushtum 5 ci ayim ilk denememdi o kadar emindimki hemde hamileliyimde hiss etdiyim tum belirtileri yashamishtim sadece sik idrardan bashka:)))))

Benimde çok tuhaftı nasıl oldu da tutunuyor dedi doktor şimdiue çoktan düşük olması gerekirdi dedi en acısı da doğum günümde kürtaj oldum allah büyük vardır bunda da hayır dedim

Benimde çok tuhaftı nasıl oldu da tutunuyor dedi doktor şimdiue çoktan düşük olması gerekirdi dedi en acısı da doğum günümde kürtaj oldum allah büyük vardır bunda da hayır dedim
Çok geçmiş olsum canım rabbim en kısa zamanda bebişin nasip etsin sana bebiş bekleyenlerin hiçbirinin kucağı boş kalmasın aminn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…