Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Nova die gebelik testi hakkında bilgisi olan varmı acep idrar testi yaptım hiç birşey çıkmadı regl de gelmedi bugün sanırım patladıkkkkk minik_prince minik_prince @bsebse @Sezerbusra21 A Asdfnm
Nova die gebelik testi hakkında bilgisi olan varmı acep idrar testi yaptım hiç birşey çıkmadı regl de gelmedi bugün sanırım patladıkkkkk minik_prince minik_prince @bsebse @Sezerbusra21 A Asdfnm
Canım ben hiç görmedim bilmiyorum o testi ama sen hamilesin benim içime doğdu

Benimde dun ilishkiden sonra sol kasim agradi 5-6 saniyelik shimdi yine agridi boyle qicik verici agri gibi sanki mefes aldigimda oluyo acaba yumurtlamami kafayi yiyeceyiz hamile kalana kadar:))))

minik_prince minik_prince heyecanla bekliyorum. Ama vucudum bana cok oyun oynamaya basladi. Ilk defa adetime 5 gun kala kahverengi akinti gelmeye basladi. 3 gundurde devam ediyor. Bi pedi doldurmayacak sekilde devam. Cokta dusunmemeye calisiyorum artik. Tabi dun duramadim test yaptim negatif 2 gunum var adete:110:

Ayyyy kuzum o zaman hamishsin:anneadayı:sen sabah ilk idrarinla test yap banada gonder bugunku varsa onuda at:KK200:
Çok silik canım var ile yok arası sanırım çok yeni gibi geliyorum ben 8 ay önceainden bir boş gebelik yaşadım kürtaj oldum kprkuyorum artık 2.5 aylıkken aldılar keseyi malesef içinde çocuk yoktu şimdi erkenden doktora gitmek istemiyorum en azından 6 hafta olsun kalp atışını duyayım istiyorum

X