Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay az kaldi hadi guzel haberlerle gel inshAllah:)))
İnşalllah ama çok korkuyorum... belkide tedavi ile olduğu için korkuyorum daha önce böyle olmuyordum sağlıklı hayırlı olacaksa olsun kuzum ne diyim .. inşallah hepimiz herkes o gğzel haberleri tez vakitte alırız :) Büşra gebe gebe dua etsin bize :)) Sezerbusra21 Sezerbusra21

Hahahahaha tut kız içinde :KK66:)) hayırlısı ile o gğnde gelcek kuzum sağ Salim alıp kucağına saydırmaya başlarsın uykusuz gecelere merhabaaaa die :)))
Gelsnde uykusuz kalmaya razym teyZesi o gelsn evm neşelensn cnm:) senin nldu kız az kaldı aralk annesine katlrsn inş cnm sende:)

İnşalllah ama çok korkuyorum... belkide tedavi ile olduğu için korkuyorum daha önce böyle olmuyordum sağlıklı hayırlı olacaksa olsun kuzum ne diyim .. inşallah hepimiz herkes o gğzel haberleri tez vakitte alırız :) Büşra gebe gebe dua etsin bize :)) Sezerbusra21 Sezerbusra21
Ben zaten hep diyorum cnm hepinize umutlym ya olcak hissedyrm hamle haberlernizi yavaştan alcm ben:)senn az kaldı sennde bar inşş:)

kuzmmm nerelerdesin kızzz sen kayboldun ortalıklardan hiç sormuyosun bizi teyzesi ikimizde alındık kızsa yandınızzz artık triplerimizden kurtulamazsınız:KK12:
Akşam hep uyanıp sırf bunun içi kız baskı bana öle bir yapıyor ki tutumazsn cok zor ya hamilrlikte sık idrar bulantı daha iyi diyin sana
Seni de minigimizi de triplerinizi de yerim valla toptan ben :)) yapin bool boool yapinn :)) is cok yogun bu ara kuzucum bide annemin saglik sorunlari oldu onlayim hep bu ara. Olsun yaaav degmez mi goz agrimiza deger valla. Artik minigimiz onemli bizim icinn :)))

Gelsnde uykusuz kalmaya razym teyZesi o gelsn evm neşelensn cnm:) senin nldu kız az kaldı aralk annesine katlrsn inş cnm sende:)
İnşallah belirtiler var ama iğne kaynaklı olabilir patlayabilirimde :)) kestiremiyorum inşllah kuzum sen hissedersin hamişler hisseder duaları tutar yardır bize :)))
Kıyamam sana hayırlısı ile o gümlerde gelecek kuzum :))

X