Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimde ilk denememdi,hatta bursa buse özge ayten var onlarında ama olmadi.cok heyecanliyim şuan anlıyorum canım ama sakın olmaya çalış belirti zaten hemen başlamıyor.heleki şuan dinlendiyse bile daha rahme bile yerlesmemistir.hic hiç bi belirtinin olmasi imkansız.bende çok kazığın batıyo agriyo falan düşündüm durdum ama sonradan çok çok üzülürsun
Yok takmıyorum ama ilk günden hamile bile kalanlar var ya onun icin icimde azcık da olsa umut var işte beklicem bakalım eger adetimden geçerse öyle gidicem doktora kan testine İNŞALLAH olur tutar ama

Bilmiyorum canım valla hamilelerin gözleri şöyle olur yüzü böyle olur psikolojim valla zorla karnım ağrısın diye bekliyorum ama yok ayın ikinci yarısını bu stresle geçiriyorum artık olsa da kurtulsam bu dertten diyorum
6-7 ci haftalarda bashliyor belirtiler kendjni rahat birak sal gitsin stress yapma inshAllah olur :)))))

Kizlar birşey sorucam beta değerinin kac olduğu mu onemli yoksa 2 gunde bir artış durumu mu? Benim 6gun gecti batın üzerinden değerim dün 280 çıktı. Cok stresliyim dunden beri. Yarin olsada tekrar test yapsam diye bekliyorum.

X