Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen öyle der istersen sadece 3 yıllık evli olduğunu söyle malesef kalmıyorlar umursamıyorlar bile ben genetiğe gittim 2 düşüğüm oldunu söyledim zorla yaptılar testlerimi bile 3 4 düşük istiyorlar onun için bile... hemen olmuyor çok acayip bir sistem işte malesef sen yapıyorsun allah istediği zaman ne zamansa veriyor ama şunu yaptır 21.gün yumurtlama testini yaptır hormon testlerini yaptır gebeliğe karar verdim de öncelikle o testlerin yapılsın bi sonra gerekirse tedavi uygular doktorun
tmm canım ben öncelikle yumurtlama ve hormon testleri yaptırayım dediğin gibi bir kadın doğuma gidip .. tabi bat 28 nisan inşallah 1 hafta sonra hamile olduğumu öğrenirim de hiç bunlara gerek kalmaz...

İyiyim canım sen nasılsın. Benim adetim yeni bitti şuan gebelik ihtimali düşük 1 hafta sonra yumurtlama günüm ama öncesi ve sonrasındaki günleride değerlendirmeyi düşünüyorum bakalım. Allahım nasip eder inşAllah:nazar::anneadayı:
Ayyyyy sen mayisa yazmishtin ben nisan die yazmishim kuzum:)))))inshAllah mayista guzel haber verirsin:KK19:

Ben de çok istiyorum bebiş. İkinci bebiş olacak inşallah. 26 günde bir adet oluyorum ilk denememiz geçen ay 12. Gündü ama tutmamış dün adet oldum. İnşallah bu ay kalabilirim. 23 Nisanda tekrar çalışmalara başlayacağım inşallah ama stres oluyorum ya bebek yapmak için yapıyormuş gibi olunca kuru oluyorum görev gibi. Nasıl olur artık bilmiyorum. 12 mayısta adet olmam inşallah
Hepimiz ayni durumdayiz kuzum doktorlarda soyluyor hazzla olmali bu ishlerki tutsun ama akil cocuk cocuk istiyorum demekden bi boshaliyorki:/

Yok tatlim artik negatif gormekten yilmis biri olarak yine adet oldun bugin s9n gunum diger aya kaldi umutlar:) balli coreklerimizin gelecegi gunu merakla bekliyorummm bidahaki bat 13 mayis:)
Ayy kuzum uzulme kismet degilmish zamani var demekki napalim umutlar mayisa artik:KK19:

Hamiş arkadaşların sayısı gün geçtikçe artıyor maşaallah benim mayıstan yanada umudum yok soğan kürü kullaniyorum ondanmidır bilemedim ama kistim patladı dr 1 ayda ancak iyileşr dedi sancim var .Ayrıca bu kist her kadinda olan biseymiş yumurtlamayla alakalı ve tehlikesizmiş
Evet kuzum korkma zamani var zamani gekdiginde miniklerimiz gelecek bize❤benimde hic umudum yok Allah ne zamana yazmishsa artik:KK19:

yumurtlama gunlerımı 2 gunde bır degerlendırdım ben :KK48::KK48: İNŞSALLAH ilk denemede tutar daha dun son damla akıntı geldı ve bıttı bakalım 28 ınde ogrenıcem ama olmıcakmısım gıbı gelıyor ıste bılmıyorum acayıp bır vajina uyusukluk var ama anlayamadım bakıyorum netten bısıde bulamadım dakka basıda sağlık ocagına gıdıp sormak ıstemıyorum fılan ay bılmıyorum :KK43:
Benimde ilk denememdi,hatta bursa buse özge ayten var onlarında ama olmadi.cok heyecanliyim şuan anlıyorum canım ama sakın olmaya çalış belirti zaten hemen başlamıyor.heleki şuan dinlendiyse bile daha rahme bile yerlesmemistir.hic hiç bi belirtinin olmasi imkansız.bende çok kazığın batıyo agriyo falan düşündüm durdum ama sonradan çok çok üzülürsun

Yok kuzum dun nerde kalmishtim ordan bashliyorum ondan sen en son sayfadaydin:-)nasilsin???yegenimize iyi bakiyonmu???
Bakıyorum nlsun arada ağrı yapyr dün uyutmadı sağolsn sık idrara cıkmaktan kızlar şimdiden diyim sık idrara ckmaya alışsın bünyeniz sonra zorluk çekmeyin:-)

Bakıyorum nlsun arada ağrı yapyr dün uyutmadı sağolsn sık idrara cıkmaktan kızlar şimdiden diyim sık idrara ckmaya alışsın bünyeniz sonra zorluk çekmeyin:-)
Agri normaldir kuzum yapiyor doktorum soylemishti bazi kishilerde hic oaz bazi kishilerde olur kesilir ama her ay adet gunlerinde adet agrisi gibi agrilar olur:KK19:

X