Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merak etme kiz dualarindasin her zaman:)evet yaa ben sana inanmamishdimerken yapma belke biraz sabr et:) 1hafta kala adete yaparsin
Sende canm dualarımdasıninş ikinizinde bu ay tutar cnm ya:) ağzın ball damlıyor kuzum:)

aynrn sabredym ne kaldı 11 gün kaldı deme su gibi akıp geçer deme cnm:)

Sen naptın sende var mı birşeyler:)

Ay kuzum inshAllah hayirli haberlerini aliriz:)))))yeni denemelerde tutma shansi daha yuksek die biliyorum ben:)))))test adetin 3-4gun gecmedim yapda adete 3-4gun kalada cika biliyor:)))))
hayırlısı bakalım..bana göre biraz erken ama eşim ısrarcı..
erken gebelik testleri işe yarar mı acaba regliden 3-4 gün önce yapsam?

Sende canm dualarımdasıninş ikinizinde bu ay tutar cnm ya:) ağzın ball damlıyor kuzum:)

aynrn sabredym ne kaldı 11 gün kaldı deme su gibi akıp geçer deme cnm:)

Sen naptın sende var mı birşeyler:)
Evet 11 gun neki :))))))))bendede agrilar var kuzum ama ben kendimi sakinleshdiriyorum yok yok tutmadi die

İnşallah dualarımız kabul olur aklıma bi soru takıldı yumurtlama dönemi geçtikten yada tutuktan sonra hemen belirtileri hissediyormuyuz ?

Evet 11 gun neki :))))))))bendede agrilar var kuzum ama ben kendimi sakinleshdiriyorum yok yok tutmadi die
Aynen ne ki beklemek zor arkadşm off birde insan korkuyor tekrar kimyasal olur mu diye

Bende iki gün önce diyordum olmadı bu aydan ümidi keselim dedim ertesi gün işaret gönderildi ne bilmiyor kahverengi lekelenmem oldu

Aynen ne ki beklemek zor arkadşm off birde insan korkuyor tekrar kimyasal olur mu diye

Bende iki gün önce diyordum olmadı bu aydan ümidi keselim dedim ertesi gün işaret gönderildi ne bilmiyor kahverengi lekelenmem oldu
Ayyy kuzum iyi dushunki iyi olsun:)))kotu sheyleri aklindan cikar

İnşallah dualarımız kabul olur aklıma bi soru takıldı yumurtlama dönemi geçtikten yada tutuktan sonra hemen belirtileri hissediyormuyuz ?
Sezerbusra21 tutdukdan sonra soyluyor:)))))))kuzum herkesde farkli oluyo misal sezerde kahverengli akinti geldi inshAllah hamishlik haberinide aliriz:)))))bircok insansa hicbishey hiss etmiyor :)))bende olsa agrilarim olur adete 4-5gun kala bashlar adet sancisi gibi herkesde farkli:)))

Aynen kaynanama sordum o anlamamış hiç hamile oldgunu benm normalde adet zamanı çikola ister cnm hep şimdi hiç istemyr cnm düşün korkuyrm beklyrm bakalm şuan hiçbirşey tok ağrı felan arada gazım var zor tutuyrm herkesin içinde iki günde kayın babamlara geldk kalmaya ondan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…