Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aaa ama hemen moral bozmak yok adet gelmeyince hep bi umut vardir kuzum belki gec dollenmedir azmi gorduk adetinden 1 hafta sonra hamileliyini oyrenen bekle ve dua et :dua:
Ama kan da çıkmadı hani idrar olsa neyse ve ben bu ay ilaç kullandım ve çatlatma iğnesi oldum 14. Günde test yaptım yok ama 18. Güne geldim hala adet olmadım adet olmadıkça benimde içim rahat degil

H hatice8679 naptin canim en son 5 gun vardi varmi guzel haberler?❤
Bugün adet günüm henüz olmadım en son 4 gün varken test yapmıştım negatifti o yüzden test yapmadım bel ağrım var hafif sağa kasığımda ara ara agri oluyo ama hiçbir belirtim yok yani hamile değilim :KK43:adet olcak gibiyim sonuçta hiç bir belirti yaşamadan hamile olmam mucize galiba herkesin ya başı ağrıyo ya midesi ya göğüsleri sisiyo bende tık yok :)))

Ama kan da çıkmadı hani idrar olsa neyse ve ben bu ay ilaç kullandım ve çatlatma iğnesi oldum 14. Günde test yaptım yok ama 18. Güne geldim hala adet olmadım adet olmadıkça benimde içim rahat degil
Kan degerin kac cikti????? Ben burda yemin ederim okudum iynenin 18 ci gunu kani negativ olubda 1 hafta sora 90 cikan umutlandirmak istemiyorum ama moralini bozma hemen

Bugün adet günüm henüz olmadım en son 4 gün varken test yapmıştım negatifti o yüzden test yapmadım bel ağrım var hafif sağa kasığımda ara ara agri oluyo ama hiçbir belirtim yok yani hamile değilim :KK43:adet olcak gibiyim sonuçta hiç bir belirti yaşamadan hamile olmam mucize galiba herkesin ya başı ağrıyo ya midesi ya göğüsleri sisiyo bende tık yok :)))
Hayir kuzum herkesin bir belirtisi olacak die bishey yok ben cok insan tanidim karni shishmeden hamile oldugunu anlamayan hemen moralinizi bozmayin sloganimiz adet gelmeden umut kaybetmek olmaz

Bu sabahtan beri de sol gogsum sisti... inanilmaz bi aci var uc kisminda... bana mi ole gelio die arkadasima gosterdim, o da dio bu sis die... bide sadece bi taraf offf, su 19 u gelse de rahatlasam varsa da yoksa da
Umutlandirmak istemem ama belirtiler:anneadayı:inshAllah tutmushdur :KK200:

Umutlandim bile hemen bnu duyunca ya ck istiorm...6 senelik evliyim ben, 4 senedr istiorm cocuk.. ama esim hic istemiodu, o yuzden hep korunduk... artik canima tak etti, rest cektim ona... smdi 2 aydr korunmuorz ama bakalm artk... gecen ay yumurtlama donemini takip ettm, o donem yaptim hep ama olmadi....bu ay gunasiri deniorm ama bakalem ne olacak sonuc

Kan degerin kac cikti????? Ben burda yemin ederim okudum iynenin 18 ci gunu kani negativ olubda 1 hafta sora 90 cikan umutlandirmak istemiyorum ama moralini bozma hemen
Yaaaa var mı öyle olan ben iğne gruplarında sordum olsa çıkardı kan da dediler

Ramesy Ramesy en son test yapiyordunuz galiba varmi guzel haber:anneadayı:

Erken gebelik testinde çizgiyi gördük ama sanırım 3.kimyasalı yasicam:KK43: sabah kahverengi akintim geldi. Sık wc çıkmam bitti ve goguslerimin şişi indi :KK43: sabah tekrar evde test yapicam. Kan vermemiştim. Kan verince daha çok hüsrana uğrarım diye :KK43:
Dünkü öğlen idrariyla yaptığım test bu

Eklentiler

• 20180413_164703.jpg
    20180413_164703.jpg
    12,8 KB · Görüntüleme: 40
Erken gebelik testinde çizgiyi gördük ama sanırım 3.kimyasalı yasicam:KK43: sabah kahverengi akintim geldi. Sık wc çıkmam bitti ve goguslerimin şişi indi :KK43: sabah tekrar evde test yapicam. Kan vermemiştim. Kan verince daha çok hüsrana uğrarım diye :KK43:
Dünkü öğlen idrariyla yaptığım test bu
kimyasal nasıl oluyo canım ben pek bilmiyorum

X