Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu arada ben takip edemedim bir türlü geçmişi de okuyamıyorum iş yoğunluğuundan sen ne zaman öğrendin nasıl öğrendin bebişi ?? anlatsana
Hatırlıyomusun canım bilmiyorum 8 gün önceden pembemsi kanamam olmuştu o gün kan verdim 2 çıkmıştı ama hissediyordum var kendimi tuttum adete 3 gün kala test yaptım arkadaşım dedi yapma çıkmaz ben dedm cıkcak biliyorum miniğim tutundu dedim ve yaptım hemen çıktı sonra buraya yazdım ertesi gün eşim inanmadı tabi geçen ay kimyasal oldgu için tekrr inanıp üzülmekten korkuyordu ve iükür 146 cktı beklemiyorduk benmde hikayem böle oldu:)

İki gündür kasık agrım radikal diğer aylarda da oldu ama yine de acaba diye düşünmekten kendimi alamıyorum bata 8 gün var bekleyip o gün test yapacağım adet olamazsam

Kız ben de senin gibi çok sabırsızdım ama battan 2 gün önce öğrendim maalesef. Stres yapma en önemlisi bu bence

Kız ben de senin gibi çok sabırsızdım ama battan 2 gün önce öğrendim maalesef. Stres yapma en önemlisi bu bence
Ben diğer aylarda erken erken yaptım sonra üzüldüm. Bu ay tek bir test bile eve sokmaım ne zaman adetim gelir ya da geçer o zaman yaparım diyorum

İki gündür kasık agrım radikal diğer aylarda da oldu ama yine de acaba diye düşünmekten kendimi alamıyorum bata 8 gün var bekleyip o gün test yapacağım adet olamazsam
Bende de durum sizinle ayni...cuma gunu de esimin doum gnu..acab cuma sabahi test yapsam cikar mi diye dusunuorm ama ck kararsizim

Ciddimsn cnm kmsede bu ay olmadı inş mayıs ayında olur üzülme dedgm gibi yap bu ay sık ilşki yap deme yumrflaxm brakma devam ettr sen:)
Valla nrzmn tutacagi belli olmuo tabi.olacagi varsa oluyo zatn kasamicam kendimi stresten olacagi varsada olmuo cunku.biraktim ben oldugu zmn olsun dusunemicem ben ders calisiom:))))

Valla nrzmn tutacagi belli olmuo tabi.olacagi varsa oluyo zatn kasamicam kendimi stresten olacagi varsada olmuo cunku.biraktim ben oldugu zmn olsun dusunemicem ben ders calisiom:))))
Aynen böle yap inan olur inş bende takmyrdum cok düşüböyrdm oldu dersinle uğraş inş olur cnm:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…