Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen böle yap inan olur inş bende takmyrdum cok düşüböyrdm oldu dersinle uğraş inş olur cnm:)
InsaAllah bide boyle denicem.cunku nereye baksam kimi okusam kafama takmadigim zmn geldi bebisim diyen cok...stres yaptikca olmuyo.Rabbim hayirlisini sagliklsini imanlisini guzel huylusunu versin.elbet olacak verecek bigun Rabbim ama o gün nezmn bilmiyrm tabi ....

3E4J09.jpg
oldu galiba ekledim morcivertkedi morcivertkedi
Pozitiff bencee hayırlıs olsun canımm. Allah sağlığıyla kucagına almayı da nasip etsin ve darısı bizim de başımızaa:)

Hatırlıyomusun canım bilmiyorum 8 gün önceden pembemsi kanamam olmuştu o gün kan verdim 2 çıkmıştı ama hissediyordum var kendimi tuttum adete 3 gün kala test yaptım arkadaşım dedi yapma çıkmaz ben dedm cıkcak biliyorum miniğim tutundu dedim ve yaptım hemen çıktı sonra buraya yazdım ertesi gün eşim inanmadı tabi geçen ay kimyasal oldgu için tekrr inanıp üzülmekten korkuyordu ve iükür 146 cktı beklemiyorduk benmde hikayem böle oldu:)
kucağına da alırsın inşallah canım, rabbim isteyen herkese tattırsın :dua:

InsaAllah bide boyle denicem.cunku nereye baksam kimi okusam kafama takmadigim zmn geldi bebisim diyen cok...stres yaptikca olmuyo.Rabbim hayirlisini sagliklsini imanlisini guzel huylusunu versin.elbet olacak verecek bigun Rabbim ama o gün nezmn bilmiyrm tabi ....
Tabi canm rabbim isteyen herkese herzaman nasip eder inş bende çok dua ettm şükür oldu canm rabbime sığın herzaman demekki herşeyn zamanı var rabbim ummadgn anda gönderyr mingni şükürler olsun sennde olucak inş hep dua et cnm

Ayy sagol kuzum ya içim rahatladı şükür iyi sanada nasip olur bu güzel duygu inş:)
inşallah canım benim...bende şöyle bi sıkıntı var...reglimin 5inci günü ama göğüslerim patlama eşiğinde...çok şişler...bir de ananem hamileyken 9 ay boyunca regli olmuş açıkçası bu göğüslerimdeki şişlik beni düşündürüyo:işsiz:

inşallah canım benim...bende şöyle bi sıkıntı var...reglimin 5inci günü ama göğüslerim patlama eşiğinde...çok şişler...bir de ananem hamileyken 9 ay boyunca regli olmuş açıkçası bu göğüslerimdeki şişlik beni düşündürüyo:işsiz:
O nasil oluyor ya bende cok duydum gebeyken adet olan..cok tuhafima gidiyo bende cok duydum.dusunenize adet oluyorum nasilsa hamile degilim diye dururken birden karniniz sismeye baslio ve bebek cehheee diyoo.Rabbimin hikmeti işte...

Canm bende suymştm adet görrken hamle olan kız dyrmş hamlym kmse inanmyrmş üç aylıkken çıkmış cnm kan ver olablr annene çekmş olablrsn

O nasil oluyor ya bende cok duydum gebeyken adet olan..cok tuhafima gidiyo bende cok duydum.dusunenize adet oluyorum nasilsa hamile degilim diye dururken birden karniniz sismeye baslio ve bebek cehheee diyoo.Rabbimin hikmeti işte...
ben de çok şaşırmıştım.bir komşumuz da 4üncü ayında öğrendi hamile olduğunu :KK51:

X