Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Takmıyorum canım.ama geçen eşiminin teyzesinin dediği şey beni o kadar kırdı ki.düşünmemek elde diğildi((((
Ne söyledi canım cahiliyetlerine ver boşver eşim hep diyor ki insanlar içimizde ne yaşadığımız ı bilmezler konuşup dururlae ancak

Malesef kuzum az önce yaptım bebetime ile negatif yarın adet olurum kesin
Canm ama ilk idrarla nye yapmadn üzülme cnm ilk idrarda kesn sonç alrsn idrrda ckmazsa üzülme benm arkdşm ckmadı kanda cıktı idrara geç düşüyr galiba benm nasl cktı şaştm

Arkadaslar cahilligime verin bat dediginiz ne acaba ? Bende hamilelik düsünüyorm ama biraz bilgisizim yeni yeni arasdiriyorum :)

Canm ama ilk idrarla nye yapmadn üzülme cnm ilk idrarda kesn sonç alrsn idrrda ckmazsa üzülme benm arkdşm ckmadı kanda cıktı idrara geç düşüyr galiba benm nasl cktı şaştm
Yok ya hiç umudum kalmadı bu ay için kuzumm sadece hala dua ederek beklyorm inan ağlamaktan başım ağrıdı nolur dua et

Bende fsh yüksekliği var ya sizin kaç?

Arkadaşlar benim de bat 18 nisan 9 aydır deniyoruz henüz başarılı olamadık. Buraları okurken ben de üye olayım, arkadaşlarla fikir alışverişinde bulunmayı istedim.. Hamiş olanların sıhhatle bebeklerini kucaklarına almayı isteyenlerin de en kısa zamanda hamiş kalmalarını diliyorum.

Amin kuzum inşallah nisan ayı uğur getirsin sana

Yok ya hiç umudum kalmadı bu ay için kuzumm sadece hala dua ederek beklyorm inan ağlamaktan başım ağrıdı nolur dua et
Ağlama nolur ya bende geçen ay senn gibiydim ama çok Dua ettim bana ve isteyen herkese nasip olsun diye çok dua ettm ağlama sakın dua et cnm inş diğer ay olucak sennde bebişin inanyrm bozmayın moralinizi bak Denersn cnm sık sık ilşki yap ben öle yaptm yataktan kalkmadm hiç şükür tuttu inş sennde siteyen herkesnde tutar amin

Canm bat gelecek adetin demek sat da önceki adetin demek :) bende blmyrdm burda herşeyi öğrendm:)

Regle tarihi oluyo cnm

beklenen adet tarihi canim. sat da son adet tarihi demek bu surecte bu kelimeye de rastlarsin :)) hosgeldin aramiza bat ne zaman?

Tskrler kizlar bilgilendirdiginiz icin :)
Bat 24.4 diye düsünüyorm genelde benim 2 gün gec geliyor. Sat da 22.3 :)
Bu aralar yumurtlama döneminde olabillirm diye düsünüyorm olasilik var deglmi

Tskrler kizlar bilgilendirdiginiz icin :)
Bat 24.4 diye düsünüyorm genelde benim 2 gün gec geliyor. Sat da 22.3 :)
Bu aralar yumurtlama döneminde olabillirm diye düsünüyorm olasilik var deglmi
evet kiz yumurtlama donemine girmissin. ister 2 gune bir ister her gun iliskiye girin size kalmis ama iliskiyi birakma ne olur ne gider belki gec yumurtlarsin en garantisi hic birakmamak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…