Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ağlama nolur ya bende geçen ay senn gibiydim ama çok Dua ettim bana ve isteyen herkese nasip olsun diye çok dua ettm ağlama sakın dua et cnm inş diğer ay olucak sennde bebişin inanyrm bozmayın moralinizi bak Denersn cnm sık sık ilşki yap ben öle yaptm yataktan kalkmadm hiç şükür tuttu inş sennde siteyen herkesnde tutar amin
Bende öyle yapcam diğer ay bakalım inşallah tutar kuzum dua ediyorum sürekli ama olumsuz görünce kötü oldum hamdolsun yinede Allaha bu ay ki o hislerim bile güzeldi henüz adet olmadım ama olcam büyük ihtimalle bu ay umutlanmamda ki sebep aşırı kasık ve bel ağrımdı ama bakalım mevlam neyler neylerse güzel eyler

Benimde bu ay 23.59 çıktı ben onun için testere dişli aslan pençesi içiyorum ibrahim saraçoglunun kürü ve incir havuç yapıyorum ovulasyon testi deniyorum bakalım bu ay tam tekmil neler olacak :KK49:
Hımm onu duymuştum senin düşükmüş yine inşallah bebişinin haberini alırsın en kısa zamanda bana doktorun 48 ile hamile kalan var demişti

evet kiz yumurtlama donemine girmissin. ister 2 gune bir ister her gun iliskiye girin size kalmis :KK66: ama iliskiyi birakma ne olur ne gider belki gec yumurtlarsin en garantisi hic birakmamak

Ay hadi insallah ilk aydan tutmaz diye düsünüyorm ama nasip tabi bu isler hayirlisi Allahim her isteyene yasatsin Anneligi :)
Ben 2-3 güne bi yapmaktan yanayim spermin kalitesi icin daha iyi diyorlar olasilik daha yüksek oluyormus öyle duydum

Bende öyle yapcam diğer ay bakalım inşallah tutar kuzum dua ediyorum sürekli ama olumsuz görünce kötü oldum hamdolsun yinede Allaha bu ay ki o hislerim bile güzeldi henüz adet olmadım ama olcam büyük ihtimalle bu ay umutlanmamda ki sebep aşırı kasık ve bel ağrımdı ama bakalım mevlam neyler neylerse güzel eyler
Canm bende sandm oldun iyimsn ben cekyrm o ağrları ve hamleym normalde tek adet günü çekerm ben öğrenmedn öncede ağrı yaşyrdm şimdide yaşyrum cnm idrara bakma adetn geçtmi kan ver beni dinle çünkü kanda çıkablr kız:)

Ay hadi insallah ilk aydan tutmaz diye düsünüyorm ama nasip tabi bu isler hayirlisi Allahim her isteyene yasatsin Anneligi :)
Ben 2-3 güne bi yapmaktan yanayim spermin kalitesi icin daha iyi diyorlar olasilik daha yüksek oluyormus öyle duydum
bende oyle dusunuyorum en temizi 2 gune bir :))

Canm bende sandm oldun iyimsn ben cekyrm o ağrları ve hamleym normalde tek adet günü çekerm ben öğrenmedn öncede ağrı yaşyrdm şimdide yaşyrum cnm idrara bakma adetn geçtmi kan ver beni dinle çünkü kanda çıkablr kız:)
Ayyy inşallah Rabbim bu güzel annenin ağzından duysun zaten iki gün sonra FSH için tahlil yapcam olmazsan HCG de isterim :dua:

yazamadım sana gözün aydın çok sevındım ya senın adına maşalah diyelim de nazara gelmeyın darısı bıze ınsallah artık
Sagol kuzum zaten nazardan korktgm için kimse blmyr ailelerden geçen ay geldk nazara ondan sölemicem hemen 2 ay olur ondan snra inş canm sizlerde alırsınız böle güzel haber inş

Ağrı kesiciler için ne düşünüyorsunuz annem içme bence diyor ama ağrılar sıkıntı, bahar da geldi ya bir de yumurtlama günü 4 nisan o gün olmadı maalesef ondan önceki 2 doğurgan günde oldu. düşünmeyim diyorum ama olmuyor ister istemez takipteyim.. Sizlerde durum nasıl acaba?

Sagol kuzum zaten nazardan korktgm için kimse blmyr ailelerden geçen ay geldk nazara ondan sölemicem hemen 2 ay olur ondan snra inş canm sizlerde alırsınız böle güzel haber inş
bence de hemen duyulmasın kalp atışını dinle keseyi gör sonra ailene söyle bence ben Allah nasip ederse öyle yapmayı düşnüyorum

Kızlar ben test yaptım negatif regl olcam galiba karın ağrıları yaşıyorum ara ara bat a 4 gün var ama bilemedim ‍♀️

Hımm onu duymuştum senin düşükmüş yine inşallah bebişinin haberini alırsın en kısa zamanda bana doktorun 48 ile hamile kalan var demişti
Amin inşallah cnm hepimize nasip olur inşallah.bende daha önceleri 60 leri bile gördüm ama bu değerde bile dr okadar moralimi bozdu ki.

test için erken davranıyoruz sanırım ben de bir kaç kez denedim artık bakmıyorum. maşallah gününü de şaşmıyor daha zamanı var demek benimkinin:)

Tskrler kizlar bilgilendirdiginiz icin :)
Bat 24.4 diye düsünüyorm genelde benim 2 gün gec geliyor. Sat da 22.3 :)
Bu aralar yumurtlama döneminde olabillirm diye düsünüyorm olasilik var deglmi
Benimde bu tarih civarliri.gecen hafta yumurtlama tarihi diyodu programda değerlendiriyoruz bakalım :KK48:

Hiç dayanamıyorum artık hiç sanki hiç olmayacak gibi oluyor böyle çıktıkça şuan gözyaşlarıma engel olamıyorum oysa bu ay çok değişik hissediyordum kendimi içimdeki bu özlem bir ay daha artacak Allahım sen ağlayarak yalvaran kullarının duasını geri cevirmezsin burada bulunan arkadaşlarıma ve senden el açmış ağlayarak evlat isteyen bütün kullarına ve bana en kısa zamanda hayırlı imanlı sağlıklı evlat nasip et Ya Rabbim
Üzmeyin kendinizi diyecem ama bu duyguyu çok iyi biliyorum regl olunca göz yaşlarımı tutamıyorum artık ben de. İnşallah bu son gözyaşların olur inşallah bi an önce rabbim sana da bana da nasip eder

Bi konuda yardımcı olurmusunuz adetime 5 gün var ovulasyon testi yaptım iki çizgide birbirine yakın koyulukta resim aticam ama beceremedim nasıl yüklüyoruz resmi acaba ben geçmi yumurtladim olabilirmi adetten 5 gün önce saçma değilmi

Bi konuda yardımcı olurmusunuz adetime 5 gün var ovulasyon testi yaptım iki çizgide birbirine yakın koyulukta resim aticam ama beceremedim nasıl yüklüyoruz resmi acaba ben geçmi yumurtladim olabilirmi adetten 5 gün önce saçma değilmi
ay icerisinde bir kere ç yakaladin mi pik?? valla iki olasilik var ya 2.kez yumurtluyorsun ya da hamilesinnn :) ovulasyon testi de gosteriyormus

X