Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kullanyrm şuan iki tane ama dr gitcm değiştrcm cnm:)artşm güzl olmş deme 6 günde iyi artmş deme tekrr vermym kan diyrm:)
Yok daha verme doktora git ne gerekiyorsa o soyler)))MAshAllah ben senin yerine cok heyecanladim yurek yemish arkadashim benim:-)))))) 3haftalik ama bence 4 hafyaliksin:-))))bak doktora gitdiyinde benim soulediyimi soyleuecek:)))))bide 15 gun bundan onve yumurtlamishsin))))))))15 gunle 4 hafta ne alaka dersen bende bilmiyorum oyle hesaplaniyor:)))))dun kizada 4-6 haftalik dedim doktora gitti 5haftalik cikti onada 19 gun once yumurtan catlamish demishdim:-)

Yok daha verme doktora git ne gerekiyorsa o soyler)))MAshAllah ben senin yerine cok heyecanladim yurek yemish arkadashim benim:-)))))) 3haftalik ama bence 4 hafyaliksin:-))))bak doktora gitdiyinde benim soulediyimi soyleuecek:)))))bide 15 gun bundan onve yumurtlamishsin))))))))15 gunle 4 hafta ne alaka dersen bende bilmiyorum oyle hesaplaniyor:)))))dun kizada 4-6 haftalik dedim doktora gitti 5haftalik cikti onada 19 gun once yumurtan catlamish demishdim:-)
Kız baktm betama göre 4 haftalgm ultrasonda farklı oluyor bakalm pazar gnü giderm eşimle hem keseyide görürüm diyrm inş:) bende çözemedn onu nasl oluyor yumurtlama zatan 14 gün snra oluyor ama 1 aylk hamlesn garip bu işler bacım anlamıyorum ben:)

Bayanlar merhaba nasıl gidiyor bekleyişler? Bazılarımız kırmızı kart görmüş pes etmek yok gelecek ay inş bat hic gelmez. Ben gibi bekleyenler de umarım hepimiz yüksek yüksek bhcg ler görürüz :)) benim belirtilerim hala devam ediyor şimdilik yeni eklenen gaz sandığım sancıların artık adını koyamıyorum. Gazım çok var ama sancılar batma yanma gibi karnımda günün belli saatleri hortluyor. Umarım gerçek belirtidir. Ha bide göğüslerim şişti dünden beri bakalim ne olacak. Bat 20 nisan . Takipteyim sizleri dualarım hepimize :)

Kız baktm betama göre 4 haftalgm ultrasonda farklı oluyor bakalm pazar gnü giderm eşimle hem keseyide görürüm diyrm inş:) bende çözemedn onu nasl oluyor yumurtlama zatan 14 gün snra oluyor ama 1 aylk hamlesn garip bu işler bacım anlamıyorum ben:)
Bana doktor soylemishdiki vucut her ay hamileliye hazir oluyor adetin 1ci gununden o yuzden doktorlarda 1ci gunden sayiyorlar:))))eger yumurtlama gunu ilishki olursa ve tutarsa adetin 1ci gununden hesaplaniyor

X