Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba arkadaslar siteye yeni üye oldum... hamile kalmaya calisiyorum, bu 2. Ayki denemem...bat tarihi dediginiz regl günümüz mü? Öyleyse benim de 19 nisan, hic sasmadan 28 gunde bir oluyorum..beni de araniza alirsaniz sevinirim

Hoşgeldin canım evet regl günü oluyor bat. Allah herkesin gönlüne göre verir inşallah

Merhaba arkadaslar siteye yeni üye oldum... hamile kalmaya calisiyorum, bu 2. Ayki denemem...bat tarihi dediginiz regl günümüz mü? Öyleyse benim de 19 nisan, hic sasmadan 28 gunde bir oluyorum..beni de araniza alirsaniz sevinirim
Hosh geldin canim:)))inshAllah bu ay tutat))

Kizlarrrr kocam bugun testi yine unutmush:)))gidip alalim dedim ayten gitmiyelim kismet deyil demekki 2gundur unutuyorum.. ikna ettim gitmeye once tualete girdim benden tirnak kadar kar beyazi akinti geliyordu baktimki yine geldi ama sanki 1nokta kan deymish:)))gittim test aldim eve geldimki 1 kac damla kan gelmish bile sabaha acilir:)))) ama uzulmedim desem yalan olur uzuldum ama 5 dakika sonra kocam kefimi acdi aklimdan ucup gitti:)))bir tarafdanda sevindim Shukur ettimki bu ay kendi bashima adet oldum:duduk:hayirlisi:skandal:ama sizden guzel haberler bekliyorum:KK15:

Gunaaydinn guzel prensesleeer:KK200: yepyeni ve guzel bir haftaya daha basladikk. morcivertkedi morcivertkedi ve minik_prince minik_prince canlarimm uzulmek bunalmak yok diymiii. Bu grupta hepimiz guzel haberlerimizi paylasicaz insallah o yuzden moral bozmak yook.
evvet bu ay olmasa onumuzdeki ay:KK52: ben daha olmadim batim ileri atti mayista benden oncesinizz :dondurma:

K
Kizlarrrr kocam bugun testi yine unutmush:)))gidip alalim dedim ayten gitmiyelim kismet deyil demekki 2gundur unutuyorum.. ikna ettim gitmeye once tualete girdim benden tirnak kadar kar beyazi akinti geliyordu baktimki yine geldi ama sanki 1nokta kan deymish:)))gittim test aldim eve geldimki 1 kac damla kan gelmish bile sabaha acilir:)))) ama uzulmedim desem yalan olur uzuldum ama 5 dakika sonra kocam kefimi acdi aklimdan ucup gitti:)))bir tarafdanda sevindim Shukur ettimki bu ay kendi bashima adet oldum:duduk:hayirlisi:skandal:ama sizden guzel haberler bekliyorum:KK15:
Kuzum noldu geldimi ardı?

Kanda ne cikti ama gec dollenme falan olmadigindan emin misin cunku 2gunun gecmedi mi canim
evet 2 gun gecti. ya şöyle diyim siz biraz kizcaksiniz ama :110: biz 12-14-16-18-20. gunler birlikte olduk. sonra acikcasi ara verdik biraz. yani sanmiyorum gec dollenme olacagini. bakalim bekliyorum

X