Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayyyy inshAllah guzel haberler verirsin:))
20180408_084130.jpg testlerim

Eşi bizimki gibi çok çocuk seviyorsa insan daha bi üzülüyor.çocukların babaları bile o kadar ilgilenmiyordu.inşallah bizim de tez vakitte sağlıklı hayırlı bebeklerimiz olur.
Evet evet aynen oyle cocukalarin babalari o kadar ilgi gostermiyor ne biliyim yaa iyi olir inshAllah)))

Evet kizlar galiba ilk 5 dk onemliymis yaptigim testlerin ikiside labocuik ti cok hayal kırıklığına ugradim artik hic umudum kalmadi bu kaçıncı hayal kırıklığı yaşımda gecti allahin dedigi olur hayirlisi diyelim

Evet kizlar galiba ilk 5 dk onemliymis yaptigim testlerin ikiside labocuik ti cok hayal kırıklığına ugradim artik hic umudum kalmadi bu kaçıncı hayal kırıklığı yaşımda gecti allahin dedigi olur hayirlisi diyelim
Doktora gitmesinmi hic????kac aylik evlisin??kac yashin vat???

Ah canım üZgünüm
Anlıyorum ben de her regl olduğumda saatlerce ağlıyorum ama artık günümü saymıcam en azından bu ay
Sen de kafandan gitsin die uğraşlar bul

Doktora gitmesinmi hic????kac aylik evlisin??kac yashin vat???
5 yillik evliyim yas 38 gittim pko var gec kizligimdan beri seker ilaci folik asit baska bir tedavi uygulamadilar son umut tüp bebek dediler tek ve son umudum o kaldi olmayinca olmuyor uasta gecti kiloda var pkodan dolayi anlayacagin canim benim durumum vahim

X