Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaklashdikca heyecan basacak senide:))))
Ben erken baktırabilirim kuzum doktor ne diycek bilmiyorum ama yarın gidince belli olur çünkü bende kan pıhtılaşması var iğne olucam gebe kaldığım andan itibaren o yüzden kontrol altında ilerleyebilir bende bilmiyorum yarın bakalım ne dicek :))) ama şimdiden bastığı doğru :)))

Aaa yarin cok erken degilmi??hamish kalsan bile yarina hicnishey oyrenmek olmazki)

Canim benim genelde duzensiz ya 28 gub ya 30gunde 1 oluyo ben genelde uzun olani esas aliyorum riske atmamak icin :)) yok hic kullanmadim ilac ben
Ay aman aman iyi ilaç kullananlarda daha zor oluyo gördüğüm kadarıyla, şimdi bende de klomen korkusu başladı.cogusu adeti geciktirip kist yaptığını yazmış moralim bozuk

@Misalllmm Bellabells @Buecriy @Bayanaztech @Svltr
@Asiyemmm2121 nasilsiniz kizlartest yapdinizmi??varmi guzel haberler???
Benim cuma günü adet başladı canım.biliyordum bu seferde olmadığını.ama yine de çok üzüldüm.çevremizde çocuklu ailelerden başka kimse Yok. Bugün pikniğe gittik bir kaç aile.çok üzüldüm.eşim tüm gün arkadaşlarımızın bebeklerini kafasının üstünde dolaştırdı.yemek yedirdi beşiklerini yaptı salladı.ben çok üzüldüm.

Ayyyyyy kuzum bende eshim kiminse cocuguynan ilgilendiyinde uzuluyorum bosh ver hayirlisi Allah kismet eder birgun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…