Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar merhaba.bi sorum olucakdı sizlere.benim adet günüme 1 hafta kala bütün belirtilerim vardı.kasık ağrısı göğsüm şişdi,dokunamıyordum bile karnmıda şişmişdi.şimdi adetim geçdi hiç bi yerim ağramıyor.sadece çok çok az kağımda batma var.testde yapdım negatif.ümid etmekden korkuyoruma artık.tahminime görede yumurtlamamın 21ci günü

Gunaaydinn guzelligimizz :)) valla bende geceden beri adet agrisi var her an gelmesini bekliyorum :)) asil sen ne alemdesin batta gecti. Yok dimi gelen gidenn
gelen giden yok hala. normalde de belirtim agrim sancim olmadigi icin gelicek mi anlayamiyorum. sag taraftaki ara ara gelen agrilarim beni umutlandiriyor ama beklemedeyim bugun olmazsam yarin kan vericem :KK66:

Kızlar merhaba.bi sorum olucakdı sizlere.benim adet günüme 1 hafta kala bütün belirtilerim vardı.kasık ağrısı göğsüm şişdi,dokunamıyordum bile karnmıda şişmişdi.şimdi adetim geçdi hiç bi yerim ağramıyor.sadece çok çok az kağımda batma var.testde yapdım negatif.ümid etmekden korkuyoruma artık.tahminime görede yumurtlamamın 21ci günü
21 gun bayaa olmus. kan versene kesin cikar orda

Bencede bi kan testi ver. Hem icin rahatlar kafana da takmis olmazsin

X