Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuranda bu sekil ince detayi yok zaten. namaz yasi hayiz hali vs var :) ben hafizim bu aradaa :))
Ayyyyyy saolll canim gordunmu boyle bishey yok demekki senin kaynaklarin huvenilir degil:))Kuranda her shey hakkinda inve detaylar vat bu hakda yoksa demekki boyle bisheyde yok:)))bu konuya mantikla baksan benim soylediyimin fikre daha yatkin oldugunu gorursun:))))hafizim ne kuzum:)))

her konunun detayi olsa Kuran daha cokk sayfadan olusurdu :) fıkıhla bunlar tasdikleniyor. hafızım yani Kurani ezberleyen hani

merak etme canım cok üzülüyorsun suan biliyorum , bende erken geb. testi yaptım negatif cıktı herekese ssaldırcak gibiyim

Artık üzülmüyorum. Ciddi bir rahatsızlık geciriyorum doktor 10 tane penisilin iğnesi verdi. Her seyden önemlisi saglik sıhhat.

Bebisin zamanı gelmedi demek ki.. nasibimizde varsa gelir. Aslında kadınlar kulübüne girmezsem aklıma hic gelmiyor bebek isi. Hayatım cok yoğun. Okul ev kurs özel ders.. derken boş vaktim olmadığı icin düşünecek vakit olmuyor.

her konunun detayi olsa Kuran daha cokk sayfadan olusurdu :) fıkıhla bunlar tasdikleniyor. hafızım yani Kurani ezberleyen hani
Haaa anladim cok guzel:))))zaten yanlish olan birine yanlish desende ben hakliyim diyecek daha fazla uzatmak istemiyorum bu konuyu sen bashqa birisinin yaninda soyle cvbini goreceksin:))))ben sadece sana yardim etmek istedim yine insanin yureyi nasil ferah oluyorsa oyle yapmali

Kuran yeteri kadar cok sayfadan olushmush:))))1 cumleni inan sigdiracak yer bulurldu Allah detayina kadar kullarina hersheyi anlatmish orda :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…