Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
1 yıldır 2.yi istiyoruz ama 2 kez kimyasal gebelik oldum.hcg 600 dü sonra geri düştü.insallah ole olmaz.kısmet artık ilkini hemen veren rabbim bunu geciktiriyor demekki.nasip artık.
Evet canim ya onunda bir zamani var Allah ne zamana yazmishsa bizede o zamana kadar beklemek dusher:)

O zaman belirtiye filan hic bakmayalim:))))))) tatlim ne kadar kendimizi dinlersek o kadar kafayi yiyecigiz))bende senin durumundayim her sheye ayrintili dikkat ediyorum)))

aynen walla canım bu ay olsa da olur olmasa da olur havasındayım niye bilmiyorum...sanırım 5 ayda yorulduk:skandal:ama yinede elimden geleni yapıyorum gerisini rabbime tewekkül ettim..artık nasip kısmet:nazar:

sorma yaa nasıl kurtulabiliriz bu kendimizi dinleme stresinden :dua:
Tatlim benim ilk gebeliyimde adetim ayin 1i olacakti ayin 16si hormon testine gittim benim hormonlarim duzensizde biraz prolaktimin 54 tsh 11 i cikinca butun umudumu kesdim interneti kapattim 2hafta boyunca hicbir yere girip arashtirma yapmadim dushundumki bu deyerlerle hamile kalamazmishim doktorum soylemishdi 2hafta kafa sskin gez toz ilishkiye gir adet gunum geldi olmadim ve hamileydim

Shimdi anliyorumki kafaya takmamak lazim ama ne care yine kafam dolu dushunceler arashtirmalar rahat degilim yinede napalim Allah yardimcimiz olsun :)

aynen walla canım bu ay olsa da olur olmasa da olur havasındayım niye bilmiyorum...sanırım 5 ayda yorulduk:skandal:ama yinede elimden geleni yapıyorum gerisini rabbime tewekkül ettim..artık nasip kısmet:nazar:
Aaaa kuzum daha yenisin:))))bunye kendini 6aya kadar hazirliyor merak etme)))bizde o aylarda cok istiyorduk ama olmuyordu 6 ayi bitirdik hamile kaldim yukarda yazdigimi atarim sana oku:)))

Tatlim benim ilk gebeliyimde adetim ayin 1i olacakti ayin 16si hormon testine gittim benim hormonlarim duzensizde biraz prolaktimin 54 tsh 11 i cikinca butun umudumu kesdim interneti kapattim 2hafta boyunca hicbir yere girip arashtirma yapmadim dushundumki bu deyerlerle hamile kalamazmishim doktorum soylemishdi 2hafta kafa sskin gez toz ilishkiye gir adet gunum geldi olmadim ve hamileydim
Bak bunu oku:)))

Ben genelde son haftalarda kafaya takıyorum oldu mu olmayacak mı yoksa öncesi bende aman olursa olur havasındayım ama son günler geçmiyo bi an önce olup olmadıpımı anlamak istiyorum

Çokk teşekkür ederim:anneadayı:benimki tüp bebekti şükür tutmuş hemde ikiz:KK74:hiç belirtilere takılmayın benim hiç belirtim yoktu hatta adet öncesi sivilcelerim bile çıktıı

Ben genelde son haftalarda kafaya takıyorum oldu mu olmayacak mı yoksa öncesi bende aman olursa olur havasındayım ama son günler geçmiyo bi an önce olup olmadıpımı anlamak istiyorum
Coooook haklisin bendede son 2-3gunu afedersin aklim ashsgida geldimi gelmedimi noldu hed saniyeden bir tuvalete kaciyorum noldu die bskiyim ahhh bu kizlar cekeceyimiz var hamile olana kadar:)

inşallah başarabilirim. en ufak ağrıda hemen internetten aaştırmalar yapıyorum. kendime gelmem lazım bir an önce. doktor bana da stres yapmamamı söylemişti ama nafile :110:

inşallah başarabilirim. en ufak ağrıda hemen internetten aaştırmalar yapıyorum. kendime gelmem lazım bir an önce. doktor bana da stres yapmamamı söylemişti ama nafile :110:
Aynen bende oyleyim shimdide buraya giryorum ama burdan gitmiyecem en azindan burda konushuyorum gunun nasil gelip gectiyini anlamiyorum burasi iyi:)

X