Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
inşallah başarabilirim. en ufak ağrıda hemen internetten aaştırmalar yapıyorum. kendime gelmem lazım bir an ;önce. doktor bana da stres yapmamamı söylemişti ama nafile :110:
Aynen canım benim doktorun dedi ki aldıgın ilaç yedigin yemek yatmak hepsi ikinci planda en basta stresden uzak dur Kadana hiç birşey takma

Çokk teşekkür ederim:anneadayı:benimki tüp bebekti şükür tutmuş hemde ikiz:KK74:hiç belirtilere takılmayın benim hiç belirtim yoktu hatta adet öncesi sivilcelerim bile çıktıı
inşallah sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın canım. eşimde hep ikiz olmasını hayal ediyo inşallah bizede nasip olur :dua::KK200:

Canım bat 25 Mart tam 28 gün ama ben 28 günde tam olmam 22.gun falan lekem gelir 3_4 gün gün sürer 25-26. Günde kesin kanama başlar.Bu ay ne leke ne kanama ne şişkinlik ne ağrı hiç birşey yok.Esimde varikosel çıktı hatta konum açtım kandıil gecesi çok ağladım doktor ameliyat demiş burda kızlara danıştim.Yani olması imkansız varikosel çıkmasa derdim belki hamile olabilirim ama bilmiyorum hala hasta olmadım.Sogan kuru yaptım bu ay acaba ondan mı diyorum henüz olmadım ama aşırı akıntım var beyaz şeffaf bazen koyu birde ayaklarım buz onun dışında bedeninde farklılık yok
Nasilsin canim??? En son kan tahlilin negatif cikmishti ne durumdasin?doktora gittinmi??

burda insan stres atıyo yaa çok iyi :KK16:
Bencede:-)hic arkadashim yokken burda bir suru insanla tanishtim))))hemde tanimadigin bir insanla konushmak daha iyi geliyor insana ki hepsi senin gibi cocuk istiyor:)))fikirlerini bolushuyor,tavsiuelrde bulunuyor)))

Bencede:-)hic arkadashim yokken burda bir suru insanla tanishtim))))hemde tanimadigin bir insanla konushmak daha iyi geliyor insana ki hepsi senin gibi cocuk istiyor:)))fikirlerini bolushuyor,tavsiuelrde bulunuyor)))
evet. ben buraya girmeden önce tek bekleyen benim zannediyodum şimdi yanlız olmadığımı farkettim. çevremdeki insanlar hep aynı yormu yapıyo zaten farklı insan tanımak dertleşmek daha moral verici

evet. ben buraya girmeden önce tek bekleyen benim zannediyodum şimdi yanlız olmadığımı farkettim. çevremdeki insanlar hep aynı yormu yapıyo zaten farklı insan tanımak dertleşmek daha moral verici
Evet cok haklisin cevredekiler aaa neden olmuyorum aaa sorun hanginizde aaa hamilemisin aaaa doktora gittinmi kisir gibi davraniyorlar insana:sinirli:

Evet cok haklisin cevredekiler aaa neden olmuyorum aaa sorun hanginizde aaa hamilemisin aaaa doktora gittinmi kisir gibi davraniyorlar insana:sinirli:
aynen öyle. bu aralar herkes bana tedavi oluyo musun diye soruyo hasta değilim ki diyorum. daha 5 aydır deniyoruz psikolojimi bozdular. birazda onlar yüzünden strese giriyorum. 7 yıl sonra çocuk sahibi olan akrabamız bile niye olmuyo bi sorun mu var diye soruyo. her şey nasip Allahtan gelir gelen. çıkıp bakkaldan alamıyoruz ki.

aynen öyle. bu aralar herkes bana tedavi oluyo musun diye soruyo hasta değilim ki diyorum. daha 5 aydır deniyoruz psikolojimi bozdular. birazda onlar yüzünden strese giriyorum. 7 yıl sonra çocuk sahibi olan akrabamız bile niye olmuyo bi sorun mu var diye soruyo. her şey nasip Allahtan gelir gelen. çıkıp bakkaldan alamıyoruz ki.
Evet cok dushuncesiz herkez bizdede aynen oyle iyiki bir kere hamile kalip dushuk yaptim yoksa adim kisir kadina cikardi:-)bende 13aylik evliyim kocamtarafi shimdiye kadar hic varmi die bile sormadi daha erken merak etme doktora falan gitme diyorlar benim akrabalarimsa nerdese hergun yaziyorlar utanmasalar bizle yashiyacaklar bakalim neden olmuyor die:-)

Evet cok dushuncesiz herkez bizdede aynen oyle iyiki bir kere hamile kalip dushuk yaptim yoksa adim kisir kadina cikardi:-)bende 13aylik evliyim kocamtarafi shimdiye kadar hic varmi die bile sormadi daha erken merak etme doktora falan gitme diyorlar benim akrabalarimsa nerdese hergun yaziyorlar utanmasalar bizle yashiyacaklar bakalim neden olmuyor die:-)
gelde şimdi stresten uzak dur durabilirsen :KK17::KK45:

Bende bebiş istiyorum 18ay korunduktan sonra 10aydır korunmuyoruz ama hala olmadı bat günüm 29 mart rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah

X