Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
olsun umudunu kaybetme benim bi arkadaşım adet olucak sandı sancısı vardı hamile olduğunu öğrendi inşallah sende bu güzel haberi alırsın :KK68:

olsun umudunu kaybetme benim bi arkadaşım adet olucak sandı sancısı vardı hamile olduğunu öğrendi inşallah sende bu güzel haberi alırsın :KK68:
amin canım inşallah.ama benim bu ay çektiğim sancının haddi hesabı yok.nefes alırken yırtılcak sanki karnım.hayır olsun insaalh.

kızlar bir şey soracam benim dün yumurtlama günümdü ovülasyon testi yaptım çift çizgiyi görüp değerlendirdim..ama hiç ağrım hiç şişkinliğim sızım yok bu normal mi?sizce
Kizlar bence sizler testleri kafaniza takmayin yanlish gostere bilir ya ayda 2krz yumurtlaya bilirsiniz o yuzde ben hep diyirom 1gunden 1 ilishkiye girin 12-13-14-15-16 hergun girin adete kadarda 1 gun araylar ishinizi teste shansa birakmayin

sancı belirti diye biliyorum zaten. ben çok duydum adet sancısıyla hamile olduğunu öğrenen :KK68:
amin canım inşallah.ama benim bu ay çektiğim sancının haddi hesabı yok.nefes alırken yırtılcak sanki karnım.hayır olsun insaalh.
hatta ben 8 ay önce bi dış gebelik geçirdim adet olucam sandım sancılardan şişkinliklerden ama hamile olduğumu öğrendim

kızlar bir şey soracam benim dün yumurtlama günümdü ovülasyon testi yaptım çift çizgiyi görüp değerlendirdim..ama hiç ağrım hiç şişkinliğim sızım yok bu normal mi?sizce
O yuzden sen adet gunune 3-5gun kalana kadar ilishkini birakma bashima geldi ordan biliyorum ilishki yashdam bekledim adet gormedim doktor kontrolune gittim yumurtam yeni catlamish bense hemin gunleri ilishki yashamamishdim

Deyerlendirmishseniz belki hamilelik sancisidir:))olamazmi??daha onceden hic agradinmi?

O yuzden sen adet gunune 3-5gun kalana kadar ilishkini birakma bashima geldi ordan biliyorum ilishki yashdam bekledim adet gormedim doktor kontrolune gittim yumurtam yeni catlamish bense hemin gunleri ilishki yashamamishdim

canım bende adetten sonra 6.12.14 günden sonra gün aşırı devam ediyoz adete 1 hafta kalınca bırakıyoruz 27 günde 1 her ay düzenli olarak adet görüyorum ki adetimin 13.14.15 günleride yumurtlamam oluyor.

oğlumu hiç hatırlamıyorum çünkü ilk gece kalmıştım beklemiyordum ertesi gün hapı bile içmiştim.:))9
ama sanırım hiç sancım olmadı olsa yine aklımda kalırdı.
:-)ne guzel ilk gece kalmak:-) kuzum o zaman sen meraklanma doktora gitmishsin mazAllah bashqa sorun olsaydi gorunurdu ..

:-)ne guzel ilk gece kalmak:-) kuzum o zaman sen meraklanma doktora gitmishsin mazAllah bashqa sorun olsaydi gorunurdu ..
1 yıldır 2.yi istiyoruz ama 2 kez kimyasal gebelik oldum.hcg 600 dü sonra geri düştü.insallah ole olmaz.kısmet artık ilkini hemen veren rabbim bunu geciktiriyor demekki.nasip artık.

canım bende adetten sonra 6.12.14 günden sonra gün aşırı devam ediyoz adete 1 hafta kalınca bırakıyoruz 27 günde 1 her ay düzenli olarak adet görüyorum ki adetimin 13.14.15 günleride yumurtlamam oluyor.
O zaman belirtiye filan hic bakmayalim:))))))) tatlim ne kadar kendimizi dinlersek o kadar kafayi yiyecigiz))bende senin durumundayim her sheye ayrintili dikkat ediyorum)))

X