Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
hiç zannetmiyorum canım bizim ki biraz sıkıntı eşimin sperm değerleri normalinden biraz düşük :KK43: bide bizim ilişki yumurtalama haftasonın son günü oldu o yüzden çok ümidim yok bence ben pazartesiye kadar bekleyeyim
Yüce rabbim o kadar büyükki inan neler gördüm hiç umudu olmadgı zamanlarda olur hamile kalan cok insan var inş sennde olur cnm hiç bozma moralni

Kızlar bende çatlayacağım ya benimki en uzak tarih mi 20 nisan. Çatlarım ben o güne kadar ay inş bekledigimize değer hepimiz çift çizgileri görürüz :anneadayı::halay:
Benimki de düzenli olursa 20nisandan sonra olmalı 5 gün oldu daha biteli yumurtla
Aaa ne uygun, ben en son ovulasyon testini eczaneden almıştım forteks marka içinde 10 adet var ve 60 liraydı :KK43:
Bende nette araştırdım herkes eczanede pahalı deyip netten almış bende öyle yaptım p.tesi kargolandi car.elimdeydi :KK49:

Canım erken daha rahme bebek 7 ile 10 gün içinde yerleşiyor.yerlestikten sonra hif salgılanmaya başlıyor yani şuan yeni kuzum benim de mesela 11.günün bugün ama çıkmadı bekle bence
Canm sende bilysn 8 gün önceden 2 cktı brlki atmştr değerim ondan dedm brn idrar yapim ckar

Haha güldürdün kız :KK70: ne bedduası nasip kısmet ckmazsa diğer ay sıkıntı yok :))
Ediyorum canm inş hepimiz alırız iyi haberleri unutlym bende çocgunuzdan var bence hepmzde hamileyiz bak gör:))
yok ben haftasonu kirmizi karti gorurum ama sizi takipte olucam dualarim sizinle:KK9:

Kız yanlş okumşm adet oldun sandm bende :)
Hiç bozma moralni adet olmadgn sürece umut vardr belki adetten snra ckar
olmadim ama ben erken gebelik yaptim predictor early. cok once yanlis sonuc verebilir ama 1 gun kala vermez herhalde. yine de adet gelmedigi surece umit vardir tabi. olur da %1 ihtimal haftasonu olmazsam p tesi direk kan veririm :KK16:

olmadim ama ben erken gebelik yaptim predictor early. cok once yanlis sonuc verebilir ama 1 gun kala vermez herhalde. yine de adet gelmedigi surece umit vardir tabi. olur da %1 ihtimal haftasonu olmazsam p tesi direk kan veririm :KK16:
Belki canm 4 gün geçsn tekrr yap ckar kan da vereblrsn bir tane kız 8 gün kala öğrenmş ben şokoldum yani :) bizde bu şanszlklk oldktan snra adet geçer öle öğrenrz:)

X