Nisan Bebeklerinin Cinsiyetleri

Tek ben kaldim yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa daha 12 gun var senağlama

kızlar şimdi doktordan geldikkk
kızımı gördümmmm çook güzeldi yaaa:nazar::nazar:

allah gönlüne göre versin canım
12 gün çabuk geçsin sonra annesi ciciler alsın ona işallahhh

Ay insallah canim valla hemen ogun gidip ciciler alicam bebisime.Allah senin bebeginide bagislasin sana Rabbim canim.

benimkide erkek kızlar allah hepımızınkını saglıklı bır sekılde kucagımıza almak nasıp etsın ınsallah

erkek yılı bu sene kim varsa hamiş çevremde hepsinin oğluşu olacak ve benimde:)
kızlar bizim sitede 3 hamiş var ben dahil.3ümüzünde 2.hamileliği ve 3ümüzünde birer oğlu var ayrıca 3müzde erkek bekliyoruz ve doğumlarımızda arka arkaya olcak:))

Bizim icin buyuk gun pazartesi bakalim cinsiyeti ne askimin yavrumun.zaten tek ben kaldim galiba ogrenmeyen.Doktordan gelince hemen sizlere yazarim.Opuldunuzzz.

benimde erkek göründü ama gönlüm kızdan yana . ismini bile hazırladım iklimbuse onun adı olacaktı elimde patladı gibi görünüyor.(hayırlısı olsun bebeişim sağlıklı olsun herşeyden önce değilmi ama.)

Bizim icin buyuk gun pazartesi bakalim cinsiyeti ne askimin yavrumun.zaten tek ben kaldim galiba ogrenmeyen.Doktordan gelince hemen sizlere yazarim.Opuldunuzzz.

cnm benim bi sen bi ben kaldıık zaten
ben 15 inde gidicem bi de dr a
meraktan ölücem
sen gitmedin mi yoksa benimki gibi göstermedi mi
bizimkiler çok nazlı olacak galiba:nazar:

cnm benim bi sen bi ben kaldıık zaten
ben 15 inde gidicem bi de dr a
meraktan ölücem
sen gitmedin mi yoksa benimki gibi göstermedi mi
bizimkiler çok nazlı olacak galiba:nazar:

Canim valla burdaki doktor cok yogundu ayda bir randevu veriyorlar normalde ama dolu oldugundan beni bir kereligine ev doktoruna gonderdi.Bu yuzden 4.ayda gidemedim jinekologa.Bu ayki randevumuzda yarin iste bakalim 2 ay oldu yavrumu gormiyeli ozledim valla.Bakalim utangaclik yapmazsa gorucez cinsiyetini.Bu kadar bekledikten sonra birde gostermiyormus :roflol: cok kotu olur yavv.Umarim seninkide gosterir bu sefer.

bizde üğrenmeye gittiğimizde tamamen sol tarafıma kaymış bi türlü bacaklarını açmıyordu dr.uğraştı ama nafile 15 dak.sonra doktorun dürtmeleri sonucu kımıldadadı bende göstermiyor diye kız herhalde dedim ama benim minik oğlummuş meğer yerim ben onuuuuuu.

kizlar doktora gitmeden once cikolata yiyin , bebekler o zaman harika hareketleniyo, istemediginiz akdar aciyorlar heryerlerini

Kizlar sonunda ogrendim gec oldu ama temiz oldu :))) Kizim oluyoooo :teytey:

X