Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

:16

Son düzenleme:

yoğun istek üzerine al sana öpücük bombardımanı

canım elimden geldiğince elifcimin bu zor günlerinde destek olmaya çalışıyorum. İnşallah çok güzel sonuç alacağız Allahın izniyle.
Valla bende bir mucize olsun istiyorum ama bliyorsun tatlım eşim izmirde. Arada geliyor ama onunlada bir süpriz olacağını sanmıyorum. Belki dondurulmuşlarla bombayı patlatır ve ikiz annesi olurum benim süprizimde bu olabilir canımcım. herşey kısmet tatlım ya bakalım görücez dondurulmuşlarla olacakmı...

gülücümü yeni duydum yaaaaaa okudum yani çok senivdim allah analı babalı büyütsün hayırlı sağlıklı ömrler diliyorum

elif ben ilk gonalf sonra 2 gün merional gibi bi ismi vardı onu kullanmıştım sonra ovitrelle iğne meselesi 10 günü bulmuştu eşim vuruyodu göbekten ıyy neydi be beceremez acıtırdı hep
elif hayırlı olsun canım ya inanıyorum ben sana elif gol gol gol

canım benim seni çok merak ediyordum. çok sevindim Allah analı babalı büyütsün. seni ve ECE bebeği öpüyoru.

benim eşim elini bile süremez zaten ben kendi evimde değilim annemlerdeuim biliyorsunuz benim evim istanbulda deil ve burda kalıyorum o da çalışıyo ve hiç iğne vurunduğumu görmedi
görseydi bırak bırak vurma derdi kesin :))
ben içine sokuyorum iğneyi annem kapıda bekliyo sona annne gel şunu it diyorum hahaha çok komik oluyo aslında annem kapı aralığından bakıyo öle:))

yarında inş. godesciğimlen son kontrole gidiyoruz bakalım ne diycek ben heyecandan pek bişi soramıyorum ablam saolsun benim yerime içimdekileri söyler :)

:118::118::118::118:
haydii herkes bebeğini alsın gelsin eğlence başlasınn

canım az kaldı desene. bende başladım ama iğnelere henüz geçmedim.

kızlar aren godes ne durumdasınız son adet tarihinizi ve tedaviyle ilgili bilgilerinizi verin listeye ekliycem

kızlar aren godes ne durumdasınız son adet tarihinizi ve tedaviyle ilgili bilgilerinizi verin listeye ekliycem

Ay canim bilgi vere vere bir hal oldum hala level atlayamadim. 5 nisan regli gunum 7 sinde de bir aksilik olmazsa doktora gidicem canim

Ay canim bilgi vere vere bir hal oldum hala level atlayamadim. 5 nisan regli gunum 7 sinde de bir aksilik olmazsa doktora gidicem canim

aa banamı verdin bilgiyi cnm aralarda bakıp bulamıyorum afedersin
herkez versin lütfen ilk zamanlardaki gibi

slm millet bende nisanda aşılama olucam tabi bu ay hamile kalırsam gerek kalmıcak inşalla:26:çünkü 1.5yılı geçkin süredr korunmuorz bir problem de yok ama olmuyor ilaç tedavisine bu aay başladım bakalım hayırlısı benimde ne tesadüf ayın 4ünde adetm seninde 5indeymiş inşalla hamile kalırız yaa off

canım az kaldı desene. bende başladım ama iğnelere henüz geçmedim.
hmm canım ben ilk gittiğim gün yani adetin 4 . günü iğneye başladım hala devam
inş. hep beraber pozitif sonuçlar alırız

8 mart SAT
21 mart yumurta toplama
transfer gününü tam bilmiyorum canım onu öğrenince yazarım
başka varmı sormak istediğin

canlarıııııııııııııııııııııııımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Son düzenleme:

selam hg aramıza
inşallah aşılamaya gerek kalmaz bu ay hamile kalırsın neden olmasın ne olmazlar oluyor
bu arada seni listeye ekledim 1.sayfada liste her zaman bekleriz

eee tmm bide üstünde ne renk var merak ettim de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…