Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
elifcim hadi bakalım allah yardımcın olsun...herşey çok güzel olacak innnşallahh...dualarım seninle .tüüümm enerjimi sana gönderiyorum:):KK16:

süprizzz... ECE'm ve ben geldik, internetim yoktu kusura bakmayın ama bi kaç güne gelicek, sık sık görüşürüz. 9 martta sezeryanla kızımıza kavuştuk. İyiyiz ikimizde. İklim ve byy hamilesiniz sanırım, çok sevindim, Allah tamamına erdirsin İnşallah, şimdilik hoşçakalın

süprizzz... ECE'm ve ben geldik, internetim yoktu kusura bakmayın ama bi kaç güne gelicek, sık sık görüşürüz. 9 martta sezeryanla kızımıza kavuştuk. İyiyiz ikimizde. İklim ve byy hamilesiniz sanırım, çok sevindim, Allah tamamına erdirsin İnşallah, şimdilik hoşçakalın

Oy Oy Oy gözünüz aydın canım benim. Hoşgelmiş yeğenimiz. Rabbim Nazarlardan saklasın. Ömrü de adı kadar güzel olsun. Rabbim onu kötülüklerden korusun.:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

canımmmmmmm :KK43::KK43: çok sevindim kavuştun biricik kızına demek maşallah vatana millete ana babasına hayırlı evlat olsun çok sevindim resminide bekleriz ecenin :nazar::nazar::nazar::nazar:

Hoş geldin bebisim birde burda denk gelsek :KK43:

Saol canım iyiyim yazılanları okumaya çalışıyorum sen nasılsın
Byy çok sevindim godescimle elifkaya tedaviye başlamışlar inşallah onlardanda müjdeli haber alırız
Byyy allah tamamını erdirir insallah

Byy çok sevindim godescimle elifkaya tedaviye başlamışlar inşallah onlardanda müjdeli haber alırız

saol canım bende iyiyim çok şükür
evet byy çok mutlu etti bizi
elifle godeste başladılar topiğimize renk geldi maşallah hadi sende sıradasın canım bize süpriz yap sen tedavi oluyormuydun :26:

arkadaşlar merhaba .. ben bu ay aşılama yaptırmak istiyorum onun için adet zamanındamı gidiliyor ?

iklimcim yaa birşey sorucam sana, sende sigara içiyordun değil mi? bir şey söyledimi dr sigara için ve günde kaç tane içiyorsun? ayyy bırakırım hamile kalınca diyordum ama olmuyo, öğrendiğimden beri iki tane içtim ama canım çokkkkk istiyo. bir de sen keseyi kaçıncı haftada gördün, kalp atışı için ne zaman dedi dr?? bakalım bende cuma günü gidicem galiba dra.

Ayy isin zor bende olsam içerdim heralde aklıma vurdumu imkansız icmemem en güzeli heralde hamileyken sigaradan igrenmek olur heralde yoksa ısımız kotu

Son düzenleme:
elifle godeste başladılar topiğimize renk geldi maşallah hadi sende sıradasın canım bize süpriz yap sen tedavi oluyormuydun :26:[

Yok canım suan hazır değilim basta 10kg fazlam var onu veriyim hii olursam tüp bebek istiyorum ama olmayada korkuyorum ya tutmazsa çok üzülürüm
İnanırmsin normalde iyiyim takmıyorum ama tedavi negatif sonuc alıyosam çok kötü oluyorum :KK59:

elifle godeste başladılar topiğimize renk geldi maşallah hadi sende sıradasın canım bize süpriz yap sen tedavi oluyormuydun :26:[

Yok canım suan hazır değilim basta 10kg fazlam var onu veriyim hii olursam tüp bebek istiyorum ama olmayada korkuyorum ya tutmazsa çok üzülürüm
İnanırmsin normalde iyiyim takmıyorum ama tedavi negatif sonuc alıyosam çok kötü oluyorum :KK59:

canım çok haklısın ama eğer kavuşmak istiyorsan dr git ayrıca tüp yapma bende yumurtlama tedavileri gör bende öyle kaldım cnm

bugün benim 1. günüm sayılır cumartesi gidicem sorun olurmu ki acaba ? tşk ederim, inş. ..

keşke daha erken gidebilsen ama 3. günüde ilaca başlanıyor ki bazı ilaçla 5. günüde başlanıyor sen git cumartesi hayırlısı olsun inşallah

canım benim herşey çok güzel olacak. No stres tamam mı
tamam ablacım sen yanımda ol yeterki herşey güzel olucak inanıyorum:KK24:
canım hangi iğne kullanıyosun adı ne
menegon gonal-f bide adını unuttum bi iğne daha canım çatlama önleyici
godescim elifi yalnız bırakmıyorsun ne güzel :KK49: güzel haberi beraber yaşarsınız belki :KK54:
ablam yanımda allah razı olsun beni yalnız bırakmıyo çok dua ediyoruz onada inş. peşipeşine gelsin bebikler:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:
ayyy canım yaaa hadi inşallah bebeğin sana sımsıkı tutunur bu tedavi vesile olur, sakın heyecan yapma yumurta toplamada falan, hiç ağrı sızı olmuyo yani. haydi bakalım güzel haberlerini bekliyorum, tabikide dualarım sizinle hep.
inş. canım güzel haberler veririm sende bebeğinle ilgili herşeyi yaz tmm mı merk ettirme:emir_bebek:
elifcim hadi bakalım allah yardımcın olsun...herşey çok güzel olacak innnşallahh...dualarım seninle .tüüümm enerjimi sana gönderiyorum:):KK16:
ayyy hocamm dualarınıza en çok ihtiyacım olduğu zaman bu zaman unutmadığnı biliyorum canım inş. hayırlısıyla olacak bu sefer sen dualarını gönder yeter hocamm:KK19:

Son düzenleme:
olurmu öyle şey kendime uğur getiremedimde ne demek :82: aşk olsun..
iyiyim cnm cumartesi 5te yine konrolum kalp atışı için gidicez bakalım o günde iyi geçerse daha bir inanıcam vallahi :81:
canım hadi hayırlısı olsun. Tabikide duyacaksın kalp atışlarını tatlım için rahat olsun lütfen...Hadi güzel haberler ver bize. Seni kocaman öpüyorum :)))))):KK54:
ayyyy evet bitanem gerçektende onu yazarken bebeğim benleymiş demek, gerçektende hayat mucizelerle dolu. bugün dra gittim, karından baktı göremedi ayy nasıl korktum yok diye, birde alttan bakayım dedi, daha sokar sokmaz ayy aratmadı beni bak orda dedi:))) olamaz böyle bir duygu nasıl gözlerim doldu, şuanda 4 haftalıkmış, normal olması gereken yerde merak etme dedi, ama tabiki kalp atşını görmeden kesin konuşmak doğru olmaz dedi. 2 hafta sonra tekrar çağırdı görürüm belki dedi. şimdi tahlil falan vermeye gerek duymuyorum 2 hafta sonraki geldiğinde vericem dedi. tüp bbek yaptırdım falan dedim, oluyo çok oluyo öyle senin gibi normal olan kaç hastam var tüpten sonra dedi. ama sana kıymetli bebek muamelesi yapıcam biraz daha diğerlerine göre dedi. progestan hap verdi düşük için, birde folbiol içiyorum zaten. şimdiliik bu kadar canlarım bakalım allaha emanetiz kalp atışınıda duysam çok rahatlicam. öpüyorum canım..
ay yesinler seni canım arkadaşım benim. Mucizen seninle bak hiç beklemediğin zamanda geldi ve 2 hafta sonrada ben burdayım diyecek anneciğine. Lütfen doya doya yaşa bu güzel günleri kafanda kuruntu yapma.
Ayyyyyyyyyy canım benim yaaa hep aklımdasın tatlım seni takip ediyordum. Demek ecem doğduuu yerim onu ben. Allahım zaman nasılda geçiyor yaa şaka gibi okuyunca gözlerim doldu valla. Allah annesi ve babasıyla birlikte sağılıklı, mutlu ve huzurlu çok uzun yıllar nasip etsin inşallah. Doya doya kokluyorum prensesimi. Birazcık bilgi verseydin canım kaç kilo doğdu yaramazmı geceleri uyuyormu vs.... en kısa zamanda aramıza dönmeni bekliyorum. kocaman öpüyorum sizii :KK54::KK54::KK54::KK54:
tatlım ben ay başı tekrar başlıyorum. Şuan için elfcime sadece destek olmaya çalışıyoırum...

Kızlar valla topiğimizde çooooook güzel gelişmeler var. Ne güzel haberler alıyoruz inşallah hepde böyle devam eder canlarım. Hamişler ve gülümcüm tabiki lütfen bizleri unutmayın ve bol bol dua edin.
Hayalbazcım canım benim seni kocaman öpüyorum tabiki de prensimide :KK16::KK16:

Kızlar valla topiğimizde çooooook güzel gelişmeler var. Ne güzel haberler alıyoruz inşallah hepde böyle devam eder canlarım. Hamişler ve gülümcüm tabiki lütfen bizleri unutmayın ve bol bol dua edin.
Hayalbazcım canım benim seni kocaman öpüyorum tabiki de prensimide :KK16::KK16:

öp beni öp beni öp doya doyaaaa sev beni sev beni sev lay lay loooooommmm...:KK16:biz de seni öpüyoruz canım:):emir_bebek: ooyyy topikimiz hareketli ve bereketli maşallahh..godesim elife destek olman çok hoşuma gidiyo yaaa maşallah..olacak bu iş innnşallah elifin yüzü gülecek allahın izniyle...ayyyyyy küt küt atıyor kalbimmm lay lay lomm....godes byyy gibi bi atak senden de bekliyorum bu arada haa sakın çalışmalara ara vermeyin:KK1:

X