Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

ahhhhhhh rüya gibiii desenee inş. sağ salim kucağınada alırsın sen de bende burdaki herkeste hakediyor bu mutluluğu en önemlisi sağlıcakla kucağına alabilmen bide karnın çıkınca çok merak ediyorm hepte heves ederim hamile elbesilerine falan sen bol bol giy çeşit çeşit

evet canım rüya sanki ama sende kalırsın yakında inşallah godes sen ben hayalbaz ne muhabbetler ederiz

kucağımda çok tatlı bi bebek vaaaarr godes ablam iklim gacım olsaydı şinci burda gösterirdim

kucağımda çok tatlı bi bebek vaaaarr godes ablam iklim gacım olsaydı şinci burda gösterirdim
inşallah en kısa zamanda kendi bebeğine kucağına alırsın bitanem.
canım bizde aynı inan totom uyuşuyo oturmak ve yatmaktan..daha yeni uyandım ama gözlerimi açamıyorum çok uykum var
amanda aman bebiş annesine uykuda yaparmış. Yatında güzel güzel büyüyün :))))
godes nasılsın canım, kendini nasıl hissediyorsun güzel annemiz.
caannıımmmm gayet iyiyim tatlım. Bol bol dinleniyorum günlerim böyle geçiyor işte. Birde bol bol tıkınıyorum görende hamile sanacak habire canım bişey istiyor psikolojik :)))
kızlar gulucum uzun zamandır yok haberi olan var mı
canım ben 1 ay önce falan yazışmıştım gülümcümle büyük ihtimalle bebeği artık kucağındadır. Subat sonu doğum yapacaktı çünkü..

kızlar nabersiniz yaww şu günler bi geçse de şu gün sayanların sonuçlarını bi öörensek..biz oğluşumla takılıyos bizde gün sayıyos ...artık yavaş yavaş doğurma olayına odaklandım..nerede ve nasıl olcek die.normalden tırsıyorum ama sezaryenden daha çok tırsıyorum ve normal doğum istiyorum..ooffff dua edin bana da tamam mı kızlar yaa

canım şaka maka kısmetse doğumuna az kaldı nerde yaptırıcan doğumu nasıl olsun normal vs şimdide bunu düşünürsünüz ama olsun bunlar güzel şeyler tatlı stresler

merhaba arkadaşlar , ben doğum yaptım kızım 12 gün küvezde kaldıktan sonra kucağıma aldım şükürler olsun,Rabbim her isteyene nasip etsin inş. her zaman dualrımdasınız , Rabbim bu yüce duyguyu yüreği evlat hasretiyle çarpan herkese nasip etsin inş.

çok sevindiim hadi hayırlı olsun vatana millete ailesine çok faydalı sağlıklı hayırlı bir evlat olsun inşallah ismini ne koydun canım ayrıca güzel duanada kocamaan ammiinnn rabbim o günleride göstersin inşallah

kızlar topiğimizin ilk sanırım diğerlerinden haber alamadık bebeği doğmuş maşşallah

sağol canım ,Allah razı olsun , adı YAREN senin bebeğinde hayırlı olsun canım Rabbim sağlıcakla tamamına erip kucağına aldığın günleride göstersin inş. Çok kolay bir hamileleik dönemi geçirirsin inş. canım su gibi geçer inş.

canım benim amin inşallah çok teşekkür ederim ismi ne kadar güzel bizdede var yaren maşşallah su gibi güzel bir kız sizinkide öyle olur inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…