Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ablaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:84::84::84:

anlat içine kondumu

Biz geldik minnosumla :))) yatiyoruz keyif yapiyoruz. Hersey cok guzel gecti. 4 tanede dondurulmusum var.
Opuyoruz sizi :)) simdi uykumuz var uyuyacagiz.

ayyyyy ne güzellll

uyuyun siz dinlenin orda 4 tanesi donsun siz sıcacık evinizde yatın

inş. hayırlısıyla gün saymaya başlayalım

şafakk 9

Biz geldik minnosumla :))) yatiyoruz keyif yapiyoruz. Hersey cok guzel gecti. 4 tanede dondurulmusum var.

hadi hayırlı olsun canım çok sevindim inanıyorum tutucak inşallahh evet dinlen uyu bu haftan çok önemli dikkat et iyi bak kendine

ayyyyy ne güzellll

uyuyun siz dinlenin orda 4 tanesi donsun siz sıcacık evinizde yatın

inş. hayırlısıyla gün saymaya başlayalım

şafakk 9
Evet canim biz sicacik yatiyoruz digerlerde insallah kardes olucak. Geri sayim basladi gercektende tatlim. Umarim bu sefer basarmisimdir.
canım benim hadi gözünaydın hayırlı olsun bebişin:)
Caniiiiiimmm benim cok sagol tatlim. Hayirlisi neyse o olsun insallah
hadi hayırlı olsun canım çok sevindim inanıyorum tutucak inşallahh evet dinlen uyu bu haftan çok önemli dikkat et iyi bak kendine
Yatiyiruz tatlim. Yata yata buyuyecez insallah. Seninkine arkadas geliyor teyzesi insallahh.

Kocam optuk sizi :)))

godesim canım hadi hayırlı olsun innnşallahh rabbim güldürsün yüzünü..hiiiiiiççç bi iş yapma sakın yattığın yerden kalkma tamam mı boş ver evi pislik götürsün yemek falan da yapma bi yat aşağı bakalım 1 hafta 10 gün...geri sayım başladı:)

Amiiiiiiinnn tatlim. Bol bol yatiyorum zaten yapacak baska bisey yok.
Ev umrunda bile degil canim isterse bomba dussun :)))
Sen nasilsin prensimiz nasil ???

bebeğin hayırlı uğurlu olsun canm, maşallah.. büyük gün için sakın sabırsızlanma çünkü zaman zaten biz istesekte istemesekte ilerliyor, bol bol dinlen ve bebeğine güven ver ki sana sıkı sıkı tutunsun

tünaydın kızçeler nerdesiniz
ya kızlar sık sigara içen biri olaraktan neler çekiyorum bilseniz azaldı baya ama bırakamıyorum ki

........................................

Son düzenleme:
nasılsın anlatsana bi sorun varmı yada duygularını anlatsana cnm inanabiliyormusn hamile olduğuna nası bişi

duygusalım baya sabah durduk yere ağladım abuk subuk kasık ağrılarım var durduk yere ikidebir uykum geliyor 2 gündür öğleleri şekerleme yaptım ama bugün yapmadım henüz birazdan uyurum gözlerim kayıyor..
evet inanamıyorum canım şaka rüya gibi tek dileğim tamamına ermesi inşallah oda olucak
ve darısı herkeze olsun yarabbim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…