Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
eh işte cnm sıkılıyorum evde dışardada yağmur var ev karanlık içim karardı esra erolu izliyorum çekirdek yiyorum ..
bu arada haftasonuna bir kan testi daha yaptırıcam artmamı var çıkmamı boşuna sevinmeyelim

benimki evde uyuyo tv yi bile açamıyom şinci yazarken bile çıt çıkarmamaya çalışıyom pöfffffff

bizim tabirimizle içine koymak demek hamişşş gacı

bitanem hani dışarda döllüyorlarya spermle yumurtayı onu aynı aşılama gibi rahim içine yerleştiriyorlar. Ona transfer deniliyor işte.

heh sorduğum buydu zor oldu ama öğrendim bi bakıma içine koymak doğru hadi inşallah canım ya olucak olucaaaakk sonra sıra elifte

canım normalde 2 gün sonra tekrar yaptırıyorlar. sen şimdi kaç gün sonra test yapmış olacaksın.

heh sorduğum buydu zor oldu ama öğrendim bi bakıma içine koymak doğru hadi inşallah canım ya olucak olucaaaakk sonra sıra elifte

evet evet sıra bizdeeee gelsin artık bebeklerrrrr

biri benimde içime koysun yaa

canım inaşşahh yaa. benim hikayem hep böyle sürecek gibi geliyor bana. Herkes hamile kalıyor topiği bırakıyormuş ben hala buraya yazıyormuşum 5. tüp denemem oldu 6,7. tüp denemem falan diye deli gibi :))))))))))))

gitmiyooo delüüüüüüü elifte elif süreklii ordan bağıramaz ki suu içcem su getirr tv yi kapatt demedikten sona beni nası rahatsız etcek herif

canım normalde 2 gün sonra tekrar yaptırıyorlar. sen şimdi kaç gün sonra test yapmış olacaksın.

yo cnm dr tmm hamilesin dedi hesapladı 15 gün sonraya çağırdı test yap vs demedi..
ama ben dün dayanamadım idrarda yaptım sabah silik çıktı eskiden beyazken 2.çizgi şimdi pembe çıktı.
ama normalde 4 gün önce öğrendim gebeliği 2 gün kalada silik çıktı işte 20sinde öğrendim ya kuzu asıl.
ne zaman tekrarlıyım cnm

sana katılıyorum ama gülmekten:)))) yok daha neler yaaa bu topik kapancak yepisyeni bi sayfa açcaz

bak sen hamile kalmadan bende doğurmucam hee
ben seni bekliyorm hamile kalmanı yoksa ben ohoooo çoktan hamile kalırdım :))

canım bence yarın yap 4 gün geçmiş olacak. değerin 360-400 gibi çıkması gerek. Bence o kadar bekleme yarın yap. Kafan rahat eder. bakalım düzenli artıyormu canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…