Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Kizlar ya defne joy fostera o kada uzuldumki.
Ben nedense intihar ettigini dusunuyorum. Icindeki firtinalarin uzuntulerin disa vurus sekliydi bence deliligi vudum duymazligi nesesi.
Nrdense kendime benzettim icimde firtinalar kopuyor icim kan agliyor ama disardan baktinmi cok mutlu bir imaj ciziyorum. Kimseye belli etmemek icin hep guluyorum. Ama birde icimi gorseler (((
Defne joy foster allah rahmet eglesin
Nedense cok ama cok etkilendim..
3 gunluk dunyaa

ayy canım bende öle üzüldüm ki yaa yenş öğrendim şoktayım şu anda cidden 3 günlük dünya yaa bu dünyada hiç bişeye ne çok sevinceksin ne de çok üzülceksin var ya herşey sabun köpüğü gibi geçici...godesim lütfen sen de kendine benzetme yaa şu kızı lütfen allah benzetmesin...içine atma lütfen sıkıntılarını öle yazmışsın ya çok üzüldüm yaa..herşey boş herşey imtihan..baksana rabbim böyle olaylarla gözümüze sokuyo işte bu dünyanın nası bi dünya olduğunu..hiçbişeye değmez....offffffff

Evet canım çok haklısın ne çok üzülüp nede çok sevinmekliyiz ama insanız sonuçta tabi bunu uygulamak çok zor.
Canım haklısın benzetmemem gerek ama içideki yaşadığım fırtınaları kimse görmesin diye verdiğim mücadele beni çok yıpratıyor. Bazen diyorum hayır sen güçlüsün herşeyin üstesinden gelirsin diyip kendimi motive ediyorum ama sonrada kandırma kendini görümüyormusun eriyip gidiyorsun diyorum.
Kendimi çok çıkmazda görüyorum...

Seni yolarım kendine gellllllllll artııkın hepimiz burdayız derdini buraya yaz tmm mı ablacım hepimiz dökülelim burayaa :89: içelimmmmmmm

selam milleeeeeeeeeeetttttt ben geldimm

:82::78::76:hoşgeldinnnnnnnnn

hoşbulduk fıstıklarım bende çook özlemişim valla sizi
kim kimiz şimdi kimler bizimle godes elif hayalbaz ee başkaaa :84:

bende varımmm:80: hoşgeldin canım, hadi bakalım tedavin hayırlı olsun inşallah tutturursun bu sefer

kızlar bu arada bugün 6 gün gecikti adetim, amaaa tabikide hormonlardan, o kadar iğne vuruldum, dün sabah idrar tahlili yaptım tabikidee yokkk bişey. hayır çünkü zaten hiçbir belirtim yok normalim, adet olmadan 1 hafta önceden başlardı göğüslerim dokunulmaz ağrımaya tıkk yok, hamileliktede öyle oluyormuş adet gibi göğüs ağrısı. bende hiçbir anormallik yok. zaten olsa idrarda kesin çıkardı 5 gündü dün geçeli. milletin daha adeti geçmeden ikinci çizgi silik çıkıyo. yarın doktorumu aricam, tüp bebekten sonraki adette çoğu kişinin böyle gecikiyomuş 45 gün geciken bile varmış. anlayacağınız hormonlarım alt üst durumda((( kan tahlili boşuna yaptırmicam %100 eminim olmadığına, olsa idrarda mutlaka çıkardı çünkü.. ama dru aricam yarın.
allahmın hepimiz hakkında hayırlısını versin arkadaşlarrr

Son düzenleme:
Gidiyom bende agac ettin beni deli kiz
ya bu sitede sorun var sanırım kaç defa denedim açamadım facedede yazmışın ama başında deildim kayganam gelincede kapatım sona bi baktım burdasın bi daha yazcaktım netmi gitti sitemi açılmadı anlamdım bi türlü açamadım topiği :93:

zeyno da vaa
bu arada sen kendinmi istifa ett,n yoksa patronmu kovdu böhöhöhöhöhö
heryerden bannnlanıyon heee
şaka şaka canım iyi olmuş ohh sende bizle takıl burda oturak konusak dimi ama

Hosgeldin canim benim. Vallahi nasip kismet, birde bakarsin tutuverir
Allah rahmet eglesin.. Bende ayni senin gibi düsünüyorum canim. Bu sabah öyle dedim kardesime. Intihar mi etti acaba diye düsündüm.. Bugün variz , yarin yokuz.
Ah ah, ne olucak bizim bu halimiz. Benim hormonlarda alt üst be canim.
Dün tv de amerikali bir bayan vardi, cok tedavi olmus.. Ümidi kesmisken doktora gitmis.
Birde ne görsün, doktor baslamis saymaya, aaaa gebesiniz, kalp atisini duyuyorum demis, aaa bir tane daha, ve bir tane daha, falan derken, kadin altiz dogurmus

ay canlarım benim herkezler varmış benim haberim yok tüh tüh nasıl kaçırdım ben yaaaa.
Yeniden bir aradayız süperrrrrrrrrrrr... İnşallah birimiz açılışı yapar ve peşinden hepimiz bebişlerimize kavuşuruz..
Kocaman öpüyorum sizleri..

Ah ah, ne olucak bizim bu halimiz. Benim hormonlarda alt üst be canim.
Dün tv de amerikali bir bayan vardi, cok tedavi olmus.. Ümidi kesmisken doktora gitmis.
Birde ne görsün, doktor baslamis saymaya, aaaa gebesiniz, kalp atisini duyuyorum demis, aaa bir tane daha, ve bir tane daha, falan derken, kadin altiz dogurmus[/QUOTE]

hiç sorma canım yaaaa ne olacak bizim bu halimiz, ayyy ne güzel, bizede bi mucize nasip etsin allahım.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…