Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ya kalacaktım ama işim çıktı sen napıyon diğer topiklerde:81:

godes ne yaptın canım yaaa olmadınmı daha regl??

Ay canim ya karnim agriyor ama olamadim hala. Olsamda doktora gidip tedavine baslasam yaa.
Sen nasilsin canim ikimizde kirmizi kart gormeyi bekliyoruz:)))
Canim sevalin transferi oldumu faceden yazdim ama xecap vermedi merakediyorum

vayy anasını yaa topik açılalı 1 yıl olmuş ve çoğumuz hala yerinde sayıyoruz ne günler geçti bee hüzünlendim şinci :93:

slm kızlar nasılsıınız sleri özledim tatildeyim sözde ama bankaydı tapu dairesiydi çok yoruldum artık evlndik biliyormusunuz :)))))

vayy anasını yaa topik açılalı 1 yıl olmuş ve çoğumuz hala yerinde sayıyoruz ne günler geçti bee hüzünlendim şinci :93:

Valla canim tokat gibi carpti soyledigin :KK43:((( benim icin dolu bir yildi ama hala elim bos cok uzgunum verdigim emekler icin.

slm kızlar nasılsıınız sleri özledim tatildeyim sözde ama bankaydı tapu dairesiydi çok yoruldum artık evlndik biliyormusunuz :)))))

Hosgeldin xanim karabatak gibisin bir cikiyirsun sonra kayboluyorsun :))) keyifler nasil. Evindik ne demek tatlim anlamadim.

Son düzenleme:
Evlendik derken?? Ev mi aldiniz canim? :KK9:
Öyleyse eger rabbim güle güle oturmayi nasip etsin, yuvaniz cocuk gülüsleriyle senlensin..

ayyyy kızzlaarr ne küselll eski günlerdeki gibi toplanılmış çok hoşuma gitti...

aaaahhhh ahhh...evet neredeyse 1 sene olmuş topik açılalı ...ne heyecanla yazardık başlarda..sayfalar hızla ilerlerdi..amaaannn rabbim her zaman hakkımızda hayırlısını nasip etsin..her birinizin gebelik haberini alıp parti yapmadan bu topiki bırakmııııııııcaaaaaaammmmmmmmmm:KK19:

ayyyy kızzlaarr ne küselll eski günlerdeki gibi toplanılmış çok hoşuma gitti...

aaaahhhh ahhh...evet neredeyse 1 sene olmuş topik açılalı ...ne heyecanla yazardık başlarda..sayfalar hızla ilerlerdi..amaaannn rabbim her zaman hakkımızda hayırlısını nasip etsin..her birinizin gebelik haberini alıp parti yapmadan bu topiki bırakmııııııııcaaaaaaammmmmmmmmm:KK19:

İnsallah canim ya ben ay sonu guzel haber verneye simdiden hazirliyorum kendimi :))))))
:)))))))

Kendime haret ediyorum ya tam bir haftadir annemdeyim hic disari cikmadim ama hasta olmayi becerdim bogazlarin yaniyor. Yaptigim tek sey gecen aksam meyve suyu icmekti.Bu kadarim iste nasil kiziyorum kendime boylede hasta olunmazki...

kızlar perşembe günü kontrolde yumurtam 16 mmdi doktor şaşkın ne kadar dirençli diye neyse bi kutu daha gonal f verdi ve bugüne kontrole çağırdı bakalım tahminen bugün çatlatma iğnemi vurunucam 18 mm olması lazım olmadıysa hala daha iğne vericek tam 10 gündür 225lik her gün gonalf vurundum..

kızlar perşembe günü kontrolde yumurtam 16 mmdi doktor şaşkın ne kadar dirençli diye neyse bi kutu daha gonal f verdi ve bugüne kontrole çağırdı bakalım tahminen bugün çatlatma iğnemi vurunucam 18 mm olması lazım olmadıysa hala daha iğne vericek tam 10 gündür 225lik her gün gonalf vurundum..

Canim benim olsun gec olsun onemli degil gecde olsa yumurtalarin gelisiyorya buda guzel bir gelisme. Hadi hayirlisi olsun. İnsallah bu kadar beklemenin karsiligini en guzel sekilde alirsin.
Hadi topigimizde seytanin bacagini kiralimda pes pese hamile kalilalim. İlk sirada da sen varsin canim :))))))

X